krzaczek

Zakład Produkcyjno Handlowy Stanisław Krzaczek

Opis działalności

Firma ZPH Stanisław Krzaczek już od 1987 roku jest producentem kotłów grzewczych na paliwa stałe. Przy produkcji swoich wyrobów firma wykorzystuje bogatą wiedzę, wieloletnie doświadczenie i najnowocześniejsze technologie, dzięki czemu kotły i piece Krzaczek spełniają najwyższe standardy i wymagania Klientów pod względem funkcjonalności, wydajności a także estetyki. Produkty firmy Krzaczek wielokrotnie były nagradzane za innowacyjne rozwiązania, ekologiczne podejście oraz najwyższą jakość.

ZPH Stanisław Krzaczek szczególny nacisk kładzie na rozwiązania ekologiczne, co zaowocowało powstaniem niskoemisyjnych kotłów spełniających wymagania Ecodesignu oraz klasy 5 według PN-EN 303-5:2012 i Rozporządzenia KE.

Dzięki temu nasze wyroby wpisują się w system walki o czyste powietrze i mają wszystkie certyfikaty niezbędne dla otrzymania dotacji na wymianę kotłów co.

Firma zajmuje się również produkcją i sprzedażą konstrukcji stalowych.

Firma oferuje szeroki wachlarz kotłów tradycyjnych i z automatycznym podawaniem paliwa na ekogroszek i pellet spełniające kryteria uzyskania dotacji.

Kontakt

Tel.: (81) 880 60 18

Strona internetowa: www.krzaczek.eu

Adres: ul. Leśna 5, Klikawa, 24-100 Puławy

Godziny otwarcia: 7.00 - 17.00

Wizytówka firmy Zakład Produkcyjno Handlowy Stanisław Krzaczek jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik