aba

Autorskie Biuro Architektury Investprojekt-Partner 6 Sp. z o.o.

Opis działalności

Autorskie Biuro Architektury Investprojekt-Partner 6 Sp. z o.o. działa od 1995 r. jako autorska spółka architektów, mających bogate doświadczenie projektowe i organizacyjne. Każdy z architektów-wspólników ma wieloletnie i bogate dokonania projektowe w szerokim zakresie tematycznym, poparte licznymi realizacjami inwestycji o różnym stopniu złożoności i uwarunkowań. Firma oferuje kompleksowe projektowanie w zakresie mieszkalnictwa, obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych i innych. Wykonujemy projekty modernizacji obiektów istniejących oraz rewaloryzacji obiektów zabytkowych. Projekty opracowujemy w technikach komputerowych. Zajmujemy się doradztwem i przygotowaniem inwestycji, prowadzimy nadzory. Gwarantujemy profesjonalizm, terminowość i wysoką jakość usług.

Kompleksowe projektowanie w zakresie mieszkalnictwa, obiektów użyteczności publicznej, przemysłowych oraz projekty modernizacji obiektów istniejących i rewaloryzacji obiektów zabytkowych.

Kontakt

Tel.: 81 5280303

Strona internetowa: www.aba.architekci.com

Adres: ul. Tomasza Zana 38 lok. 501, 20-601 Lublin

Godziny otwarcia: 9:00 - 16:00

Wizytówka firmy Autorskie Biuro Architektury Investprojekt-Partner 6 Sp. z o.o. jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik