Usługowy Zakład Instalacji Sanitarnych Gazowych i Ogrzewania Andrzej Kędzierski

Opis działalności

Firma powstała w roku 1986. Przez wieloletnią pracę oraz szkolenia nabywała wiedzę i doświadczenia Zajmujemy się wykonywaniem nowych instalacji jak i modernizacją już istniejących.
Zakres robót obejmuje:
instalacje sanitarne, wod-kan, centralne ogrzewanie, wentylację rekuperację, centralne odkurzacze. gaz, kominki, kolektory słoneczne, pompy ciepła, przydomowe oczyszczalnie ekologiczne, nawadnianie ogrodów, roboty spawalnicze, instalacje sprężonego powietrza, nietypowe instalacje i roboty przemysłowe.
Usługi wykonujemy dla klientów indywidualnych jak i dla firm, z materiałów własnych jak i powierzonych, na wykonane roboty udzielamy gwarancję.

Wykonywanie instalacji wod-kan, centralnego ogrzewania, kolektory słoneczne, odkurzacze centralne, przydomowe oczyszczalnie, pompy ciepła, wentylacja rekuperacja.

Kontakt

Tel.: +48 601 916 302

Adres: ul. Lubelska 29A, 24-170 Kurów

Godziny otwarcia: całodobowo

Wizytówka firmy Usługowy Zakład Instalacji Sanitarnych Gazowych i Ogrzewania Andrzej Kędzierski jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik