Szkoła Tańca MYKA

shadow

Opis działalności

Szkoła Tańca MYKA prowadzi naukę tańca w Zamościu na każdym poziomie zaawansowania dla dzieci od 4. roku życia, młodzieży i dorosłych, oferując różnorodne techniki taneczne.

Od 25. lat uczymy tańca na każdym poziomie zaawansowania w Zamościu i okolicznych miejscowościach. Pokazujemy jak stawiać pierwsze kroki, ale szkolimy także tancerzy na najwyższym polskim i światowym poziomie, włącznie z medalistami Mistrzostw Polski. Tańczą u nas dzieci od 4. roku życia, ale i dorośli po 60-tce też nie są rzadkością. W naszej ofercie znajdziecie zajęcia z tańca towarzyskiego i nowoczesnego, baletu, salsy solo i parami, ale nauczymy Was także użytkowego tańca na każdą imprezę lub przygotujemy choreografię Pierwszego tańca Młodej Pary, Dysponujemy dobrymi warunkami do nauki tańca. W naszym nowym, nowoczesnym obiekcie czekają na Was trzy klimatyzowane sale z lustrami i profesjonalnym nagłośnieniem, recepcja, barek, szatnie z szafkami, a nawet prysznice.
Zróbcie pierwszy krok i przyjdźcie do nas, a my pokażemy Wam następne:-)

Wizytówka firmy Szkoła Tańca MYKA jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii