Avalon Szkoła Językowa

shadow

Opis działalności

Szkoła Językowa Avalon oferuje szeroki zakres kursów językowych, zarówno grupowych jak i indywidualnych.

-- Reklama --

Avalon to doświadczona, przyjazna i sprawdzona szkoła języków obcych w centrum Lublina, która bazując na ponad dekadzie doświadczeń wypracowała unikalny system nauczania.

Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego, ale mamy również świetnych lektorów innych języków obcych, którzy z pasją i zaangażowaniem pomogą Ci nauczyć się również takich języków jak niemiecki, francuski, hiszpański, włoski czy rosyjski. Ponadto prowadzimy również zajęcia z języka polskiego dla obcokrajowców.

Uczymy mówienia, przełamujemy bariery językowe, motywujemy do pracy i osiągania celów, dzięki czemu dobrze poznasz język, nauczysz się nim skutecznie posługiwać oraz utrwalisz realizowany na zajęciach materiał. W naszej szkole korzystamy z komunikatywnych technik nauczania, programów i platform multimedialnych oraz autentycznych materiałów z prasy, telewizji i internetu. Umiejętność komunikacji jest dla nas najważniejsza od lat – stąd nasze hasło: Uczymy Mówić!

Skutecznie uczymy również gramatyki, pisania, czytania i umiejętności efektywnego słuchania, dlatego 100% naszych słuchaczy przystępujących do egzaminów bez problemu zdaje maturę i certyfikaty językowe.

KURSY

W naszej ofercie każdy znajdzie coś dla siebie, oferujemy zajęcia grupowe w siedzibie naszej Szkoły, zarówno w godzinach porannych, jak i popołudniowych, od poniedziałku do soboty.

Prowadzimy kursy ogólne, jak również specjalistyczne (np biznesowe, medyczne), można też przystąpić do kursu przygotowującego do certyfikatu językowego. Prowadzimy także zajęcia maturalne, konwersacyjne oraz zadedykowane dzieciom (tzw. Junior).

Skorzystać również można z lekcji indywidualnych, które mogą odbywać się w siedzibie Szkoły, za pomocą Skype lub w miejscu wyznaczonym przez Kursanta.

DOSTOSOWANIE DO POTRZEB I PREFERENCJI SŁUCHACZY

Dostosowane do różnorodnych potrzeb naszych słuchaczy prowadzone przez nas kursy cieszą się nieustającym zainteresowaniem:

  • uczniów lubelskich liceów i gimnazjów (kursy ogólne, kursy języka angielskiego i niemieckiego przygotowujące do matury i testu gimnazjalnego),
  • studentów lubelskich uczelni – KUL, UMCS, UM, PL, UP (kursy ogólne, Business English, Medical English, certyfikatowe z języka angielskiego FCE, CAE i CPE, TOEFL oraz z języka niemieckiego ZD i ZM),
  • osób pracujących (kursy ogólne, certyfikatowe, indywidualne, Business English, specjalistyczne, konwersacyjne).

LEKTORZY

Nasi lektorzy tworzą zgrany zespół łączący pasję, świetne przygotowanie metodyczne jak i wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu masz gwarancję, że Twój czas spędzony na naszym kursie językowym będzie w 100% satysfakcjonujący i przede wszystkim intensywnie produktywny.
Charakterystyczni i perfekcyjni, tego możesz być pewien zapisując się na kurs językowy w Avalonie.

-- Reklama --

Wizytówka firmy Avalon Szkoła Językowa jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

użytkownik

Firmy z tej samej kategorii