FUNDACJA PROMOCJI EDUKACYJNEJ ORYLION

shadow

Opis działalności

Fundacja ORYLION to instytucja szkoleniowo-doradcza. Zajmuje się organizowaniem szkoleń otwartych i zamkniętych, doradztwem finansowym, wdrażaniem systemów jakości.

Fundacja Promocji Edukacyjnej ORYLION jest instytucją szkoleniowo -doradczą. Działamy od 2004 roku i aktywnie zajmujemy się doskonaleniem zawodowym dla biznesu.

OBSZARY DZIAŁANOŚCI FUNDACJI:

DZIAŁANOŚĆ SZKOLENIOWA:
Szkolimy działy: kadr i HR, prawne, finansów, księgowości, obsługi klienta, marketingu, logistyki, specjalistów działów handlowych i public relations. Realizujemy szkolenia w formie: szkoleń stacjonarnych oraz szkoleń wyjazdowych. Oferowane przez fundację szkolenia nie obejmują wiedzy podstawowej są kierowane do konkretnych działów w firmach. Poziom podstawowych szkoleń określamy już na poziomie tytułu szkolenia. Po każdym szkoleniu analizujemy Państwa uwagi i wskazówki dotyczące jego przebiegu po to aby jakość naszych usług była wysoka. Od początku naszej działalności za cel stawiamy sobie najwyższą jakość i efektywność wykonywanych zleceń.

Nasze atuty:

  • Wykładowcami są uznane autorytety z danej dziedziny.
  • Wykwalifikowany zespół pracowników
  • Indywidualne podejście do klienta
  • Świadczymy usługi wysokiej jakości
  • Duża elastyczność oferty
  • Ponad 12 letnie doświadczenie

Jesteśmy wpisani do rejestru instytucji szkoleniowych, prowadzonego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie, pod numerem 2.06/00057/2006. Posiadamy akredytację Kuratora Oświaty w Lublinie placówek i ośrodków prowadzących kształcenie ustawiczne dla prowadzonego kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych na część prowadzonego kształcenia.
Prowadzimy Niepubliczną Placówkę Kształcenia Ustawicznego Orylion w Lublinie wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych Miasta Lublin pod numerem 524/P/N.

Posiadamy wdrożony Standard Usługi Szkoleniowo-Rozwojowej Polskiej Izby Firm Szkoleniowych (SUS 2.0). Co zaświadcza DEKRA w wydanym certyfikacje. Wynik auditu udokumentowano w raporcie numer: Z-A475216/A12/U/SUS.

DZIAŁANOŚĆ DORADCZA:

a) Pozyskiwanie środków UE na rozwój firmy

Świadczymy usługi doradcze w ramach pozyskiwania zewnętrznego finansowania dla firm oraz instytucji. W zakresie pozyskiwania dotacji prowadzimy punkt doradczo – konsultacyjny. Nasi eksperci posiadają doświadczenie w aplikowaniu od początku realizacji programów operacyjnych. Gwarantujemy kompleksowe wsparcie Klienta przez doradców w każdym z obszarów. Doradzamy przy wykorzystywaniu funduszy UE oraz zarządzaniu projektami.

Zakres działania w sferze pozyskiwania środków UE obejmuje:

  • analizę możliwości dotacyjnych
  • przygotowanie dokumentacji i wniosku aplikacyjnego
  • przygotowanie biznes planu/studium wykonalności oraz analizy finansowej projektu

Rozwój tego segmentu naszych działań zaowocował wieloma realizowanymi i zrealizowanymi projektami.

b) Wdrożenia systemów jakości
Proponujemy Państwu wdrożenie zasad Dobrej Praktyki Higienicznej (GHP), Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP) i systemu HACCP oraz możliwość wdrożenia Systemu Zarządzania Jakością zgodnego z normą PN – EN ISO 9001 : 2009.

c) Inne usługi doradcze
Współpracujemy z zespołem niezwykle skutecznych i doświadczonych praktyków zajmującym się wsparciem innych firm w rozwoju. Oferujemy doradztwo biznesowe w obszarze finansów, prawa, zarządzania i innych. Gwarantujemy wysoki poziom świadczonych usług doradczych.

Wizytówka firmy FUNDACJA PROMOCJI EDUKACYJNEJ ORYLION jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii