Pracownia Projektowa Kinga Zdżalik

Pracownia Projektowa Kinga Zdżalik

Opis działalności

Pracownia Projektowa Kinga Zdżalik zajmuje się m.in. projektowaniem wnętrz prywatnych i lokali użyteczności publicznej. Wykonujemy projekty aranżacji pomieszczeń, szczegółowe projekty wykonawcze mebli i pełnej zabudowy meblowej, metamorfozy mieszkań przeznaczonych na sprzedaż bądź wynajem (Home Staging) oraz organizujemy profesjonalne sesje zdjęciowe. Zajmujemy się pełnymi projektami wnętrz, jak również prowadzimy szybkie i fachowe konsultacje.

Naszą specjalnością jest projektowanie wnętrz mieszkalnych. Wykonujemy kompleksowe projekty wyróżniające się ponadczasowym stylem i niebanalnymi detalami. Porządkujemy przestrzeń, nadając jej funkcjonalność i indywidualny charakter. Do każdego zlecenia podchodzimy z pasją i zaangażowaniem, a miarą naszych sukcesów są pochwały od zadowolonych Klientów.

Naszą specjalnością jest projektowanie wnętrz mieszkalnych. Wykonujemy kompleksowe projekty wyróżniające się ponadczasowym stylem i niebanalnymi detalami. Porządkujemy przestrzeń, nadając jej funkcjonalność i indywidualny charakter.

Kontakt

Tel.: +48 693 129 363

Strona internetowa: www.kingazdzalik.pl

Adres: Jaroszyn 100, 24-100 Jaroszyn

Wizytówka firmy Pracownia Projektowa Kinga Zdżalik jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik

Media społecznościowe