ZIELONE STUDIO Architektura Krajobrazu

ZIELONE STUDIO Architektura Krajobrazu

Opis działalności

Firmę Zielone Studio AK tworzy zespół doświadczonych projektantów połączonych miłością do kreowania zielonych przestrzeni. Świadczymy usługi dotyczące całego procesu powstawania ogrodu – od projektu, po realizację oraz późniejszą pielęgnację roślin.

Szczegółowa oferta, wraz z przykładowymi realizacjami, znajduje się na stronie: www.zielonestudio.eu

Projektowanie ogrodów Lublin – głównym obszarem naszych działań projektowych i wykonawczych jest lubelszczyzna. Zakładanie ogrodów prowadziliśmy dotychczas na lubelszczyźnie, podkarpaciu, mazowszu. Projektowanie ogrodów wykonujemy na terenie całej Polski i Europy. Dotychczas współpracowaliśmy z inwestorami z Polski, Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Jesteśmy kreatywni, innowacyjni, otwarci na nowe idee i nieszablonowe rozwiązania. Ogrody są naszą pasją, prowadzimy bloga ogrodniczego www.ogrodoweinspiracje.eu, dzielimy się w nim swoją wiedzą i zainteresowaniami. Wspólnie z Tobą stworzymy Twoją przydomową enklawę zieleni.

Projektowanie ogrodów to nasza pasja, realizujemy ją na terenie całej polski. Zakładanie ogrodów realizujmy na terenie polski wschodniej.

Kontakt

Tel.: 669977441

Strona internetowa: www.zielonestudio.eu

Adres: I.J. Paderewskiego 18/13, 20-860 Lublin

Godziny otwarcia: 9-17

Mapa Dojazdu