PHU Darexim

shadow

Opis działalności

Wykonujemy systemowe zadaszenia na tarasach i w obiektach mieszkalnych, Oferujemy zabudowy ramowe, bezramowe balkonów i tarasów tworzymy praktyczną przestrzeń do zagospodarowania.

Firma oferuje nowoczesny system rozsuwanych okien ze szkła i aluminium, opracowany z myślą o lekkiej, osłonowej zabudowie pomieszczeń nie wymagających ogrzewania. Wykonujemy zabudowy ramowe, bezramowe balkonów i tarasów Oferujemy systemowe zadaszenia na tarasach i w obiektach mieszkalnych, tworzymy praktyczną przestrzeń do zagospodarowania.

Oprócz możliwości użytkowania tworzymy strefę wolną od hałasu, kurzu, wiatru, deszczu i śniegu. System zabudowy dodatkowo ociepla mieszkanie oraz zabezpiecza je przed włamaniem.

Naszym celem jest wybór najbardziej optymalnych oraz funkcjonalnych rozwiązań. Posiadamy doświadczenie w dziedzinie konstrukcji aluminiowo-szklanych. Realizujemy oczekiwania klienta poprzez wysoką jakość materiałów oraz dokładny i czysty montaż.

Wizytówka firmy PHU Darexim jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii