PHU Darexim

Opis działalności

Firma oferuje nowoczesny system rozsuwanych okien ze szkła i aluminium, opracowany z myślą o lekkiej, osłonowej zabudowie pomieszczeń nie wymagających ogrzewania. Wykonujemy zabudowy ramowe, bezramowe balkonów i tarasów Oferujemy systemowe zadaszenia na tarasach i w obiektach mieszkalnych, tworzymy praktyczną przestrzeń do zagospodarowania.

Oprócz możliwości użytkowania tworzymy strefę wolną od hałasu, kurzu, wiatru, deszczu i śniegu. System zabudowy dodatkowo ociepla mieszkanie oraz zabezpiecza je przed włamaniem.

Naszym celem jest wybór najbardziej optymalnych oraz funkcjonalnych rozwiązań. Posiadamy doświadczenie w dziedzinie konstrukcji aluminiowo-szklanych. Realizujemy oczekiwania klienta poprzez wysoką jakość materiałów oraz dokładny i czysty montaż.

Wykonujemy systemowe zadaszenia na tarasach i w obiektach mieszkalnych, Oferujemy zabudowy ramowe, bezramowe balkonów i tarasów tworzymy praktyczną przestrzeń do zagospodarowania.

Kontakt

Tel.: +48 608 160 946

Strona internetowa: www.balkonywzabudowie.pl

Adres: ul. Bursaki 14, 20-150 Lublin

Godziny otwarcia: Pn-pt: 8:00 - 16:00

Wizytówka firmy PHU Darexim jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik