P.W. INTERKRES SP. J. S. SMYK i Z. MAZUREK

shadow

Opis działalności

Interkres to czołowy producent mebli tapicerowanych klasy premium.

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe INTERKRES Sp. j. z siedzibą w Sitańcu k/Zamościa, zajmuje się produkcją wysokiej jakości mebli nieprzerwanie od 1991 roku. Jesteśmy firmą z kapitałem w 100% polskim. Wyroby nasze dzięki wysokiej jakości i staranności wykonania cieszą się dużym uznaniem wśród nabywców na terenie Polski południowo-wschodniej. Swoje wyroby sprzedajemy również w wielu sklepach meblowych na terenie całego kraju, jak również eksportujemy je do krajów UE i krajów byłej WNP.

Produkujemy szeroki asortyment tapicerowanych mebli wypoczynkowych, sypialnianych, młodzieżowych i dziecięcych jak również mebli skórzanych. Oferujemy całą gamę wysokiej jakości pokryć o zróżnicowanych wzorach i kolorystyce. Oprócz mebli tapicerskich produkujemy meble biurowe, szafy wnękowe, garderoby i meble kuchenne wykonywane na zamówienie. Nasze meble cechuje niepowtarzalność, bo tacy są właśnie nasi Zleceniodawcy. Każdy z nich traktowany jest indywidualnie i od momentu przekroczenia progu naszego salonu otaczany jest fachową opieką. Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakresie organizacji i projektowania mebli zgodnie z zasadami ergonomii oraz najnowszymi trendami w branży meblarskiej. Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i najnowszymi technologiami. Wszystkie materiały i komponenty związane z procesem produkcyjnym pochodzą jedynie od renomowanych producentów i spełniają wszelkie wymagania norm ekologicznych.

Oddzielnym obszarem działania firmy jest działalność handlowa. Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem firmy Hörmann. Oferujemy pełną ofertę produktów tej firmy.

Wierzymy, że nasze wyroby będą służyć Państwu przez wiele lat.
Zapraszamy do współpracy.

Sylwester Smyk, Zbigniew Mazurek – właściciele.

Wizytówka firmy P.W. INTERKRES SP. J. S. SMYK i Z. MAZUREK jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii