shadow

Opis działalności

Firma OLSOL działa kompleksowo, mamy w ofercie szeroką gamę zbiorników kotłów na drewno oraz na pellet. w sprzedaży posiadamy również kolektory słoneczne pompy ciepła wentylatory oczyszczalnie ścieków wiele innych produktów

Firma Olsol to firma o bogatym doświadczeniu potwierdzonym wieloletnim stażem na rynku. Nasza siedziba mieści się w Zamościu. Głównym naszym celem jest spełnienie wszystkich wymagań klientów przy zachowaniu jak najwyższych standardów.

Olsol to szybko rozwijająca się firma, która swą działalnością pragnie zaspokoić potrzeby na urządzenia wykorzystujące źródła energii odnawialnej. Jesteśmy młodym zespołem nastawionym na najnowsze, najskuteczniejsze i sprawdzone rozwiązania techniczne.

Coraz większa świadomość społeczeństwa o potrzebie oszczędzania energii i wykorzystania innych źródeł niż tradycyjne, stwarza możliwość wykazania się nam w tym, w czym jesteśmy najlepsi. Szeroki zakres szkoleń, bezpośredni kontakt z producentami, współpraca z największymi hurtowniami, WFOŚ oraz z bankami, pozwala nam zapewnić dla naszych klientów najwyższą jakość usług, najniższe ceny oraz dofinansowania.

Klienci cenią sobie dobrze wykwalifikowanych pracowników, tak samo jest w naszym przypadku. Zdobywane przez lata doświadczenie, pozwoliło nam wyszkolić wykwalifikowany personel. Potrafimy zrealizować najbardziej kreatywne plany naszych klientów. Dobre zaplecze techniczne, oraz odpowiednie kwalifikacje naszego zespołu, zapewnią Państwu naprawdę wysoki standard wykonanej przez nas usługi. W naszym działaniu stawiamy na jakość i profesjonalizm.

Mamy nadzieję, iż nasza oferta wzbudzi Państwa zainteresowanie, zorganizujemy bezpłatne spotkanie u Państwa wraz z profesjonalnym doborem instalacji dla potencjalnych klientów.

U nas dostaniesz to czego szukasz w najlepszej cenie!

Oferujemy:

  • montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych
  • montaż instalacji grzewczych Centralnego Ogrzewania
  • montaż ogrzewania podłogowego
  • montaż instalacji solarnych
  • wykonywanie systemów mechanicznej wentylacji z odzyskiem
  • ciepła (rekuperacja)
  • montaż pomp ciepła

Wizytówka firmy Olsol jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii