Mafon Wojciech Rogala

shadow

Opis działalności

Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem: okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, bram garażowych, osłon okiennych, parapetów i paneli podłogowych.

Firma Mafon została założona w 2001r. Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem: okien, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych, bram garażowych, osłon okiennych, parapetów i paneli podłogowych.

Wieloletnia obecność na kraśnickim rynku spowodowała, że staliśmy się rozpoznawalną i wysoko ocenianą firmą. W pierwszych latach działalności zajmowaliśmy się wyłącznie obsługą klienta indywidualnego w zakresie usług sprzedaży i montażu stolarki okiennej i drzwiowej oraz osłon okiennych. Chcąc zaspokoić stale rosnące potrzeby klientów, w 2005 roku rozszerzyliśmy naszą ofertę o bramy garażowe i automatykę bramową.

Posiadamy fachową i wyszkoloną kadrą, która zapewni Państwu miłą, kompletną oraz kompleksową obsługę podczas całego procesu wyboru, wyceny oraz montażu naszych produktów. Szczególną uwagę zwracamy na jakość, wysoki standard i terminowość wykonania zleceń. Z przyjemnością wysłuchujemy opinii naszych klientów i na bieżąco likwidujemy słabe ogniwa. W ciągu kilkunastoletniej działalności nie ustrzegliśmy się błędów, jednakże każdy analizujemy i wykorzystujemy do udoskonalenia firmy.

Naszym celem jest satysfakcja klientów. Potwierdzeniem naszych starań jest wielki krąg stałych odbiorców. Zajmujemy się sprzedażą, montażem i serwisem:

  • okien,
  • drzwi zewnętrznych i wewnętrznych,
  • bram garażowych,
  • osłon okiennych,
  • parapetów,
  • automatyki.

Współpracujemy tylko z renomowanymi firmami jak: Eurocolor, Gerda, DRE, Anwis, Somfy, Windoor, Gamet. Posiadamy wykwalifikowaną ekipą montażową, a doświadczenie zdobyte w ciągu kilkunastu lat wykorzystujemy w naszej pracy. Dowodem na to są liczne referencje od zadowolonych klientów – zarówno indywidualnych jak i podmiotów gospodarczych. Obszarem działalności firmy jest głównie Kraśnik i okolice ale nie odmawiamy klientom z całego województwa lubelskiego i województw ościennych.

Wizytówka firmy Mafon Wojciech Rogala jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii