wilczynski

Auto-Części Janusz Wilczyński

Opis działalności

Firma Auto-Części Wilczyński istniej na rynku puławskim od 1992 roku.Dzięki rozwojowi firmy w 2000 roku rozpoczęliśmy budowę nowego magazynu o powierzchni 300 metrów kwadratowych. Wychodząc na przeciw wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów w 2006 roku rozszerzyliśmy nasz magazyn o 30 000 nowych pozycji. Obecnie powierzchnia magazynowa naszej firmy to 450 metrów kwadratowych.

W 2007 roku firma otworzyła swój pierwszy oddział na ulicy Wojska Polskiego 7 oraz wprowadziła dostawę towaru do warsztatów. W 2013 roku otworzyliśmy kolejny oddział na ulicy Dęblińskiej 6. Wraz z otworzeniem nowej filii rozszerzyliśmy naszą ofertę o podzespoły do przyczep i naczep części do samochodów dostawczych ciężarowych oraz rolniczych.

Zapraszamy również do oddziału w Górze Puławskej. Dynamiczny rozwój zawdzięczamy wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz wysokiej jakości sprzedawanych przez nas towarów. Przez cały czas dostosowujemy się do wymagań jakie stawiają nam nasi Klienci.

Firma Wilczyński istnieje już na rynku od ponad 20 lat. Przez ten okres cały czas rozwija się i wychodzi na na przeciw oczekiwaniom klientom. Specjalizujemy się w częściach do samochód europejskich oraz azjatyckich. Cały czas rozszerzamy nasz asortyment części do maszyn rolniczych samochodów dostawczych oraz ciężarowych.

Kontakt

Tel.: +48 500 234 645

Strona internetowa: www.czesciwilczynski.pl

Adres: ul. Wróblewskiego 3f, 24-100 Puławy

Godziny otwarcia: 8:00 - 18:00

Wizytówka firmy Auto-Części Janusz Wilczyński jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik