Auto-Części Janusz Wilczyński

shadow

Opis działalności

Firma Wilczyński istnieje już na rynku od ponad 20 lat. Przez ten okres cały czas rozwija się i wychodzi na na przeciw oczekiwaniom klientom. Specjalizujemy się w częściach do samochód europejskich oraz azjatyckich. Cały czas rozszerzamy nasz asortyment części do maszyn rolniczych samochodów dostawczych oraz ciężarowych.

Firma Auto-Części Wilczyński istniej na rynku puławskim od 1992 roku.Dzięki rozwojowi firmy w 2000 roku rozpoczęliśmy budowę nowego magazynu o powierzchni 300 metrów kwadratowych. Wychodząc na przeciw wymaganiom i oczekiwaniom naszych klientów w 2006 roku rozszerzyliśmy nasz magazyn o 30 000 nowych pozycji. Obecnie powierzchnia magazynowa naszej firmy to 450 metrów kwadratowych.

W 2007 roku firma otworzyła swój pierwszy oddział na ulicy Wojska Polskiego 7 oraz wprowadziła dostawę towaru do warsztatów. W 2013 roku otworzyliśmy kolejny oddział na ulicy Dęblińskiej 6. Wraz z otworzeniem nowej filii rozszerzyliśmy naszą ofertę o podzespoły do przyczep i naczep części do samochodów dostawczych ciężarowych oraz rolniczych.

Zapraszamy również do oddziału w Górze Puławskej. Dynamiczny rozwój zawdzięczamy wysoko wykwalifikowanej kadrze oraz wysokiej jakości sprzedawanych przez nas towarów. Przez cały czas dostosowujemy się do wymagań jakie stawiają nam nasi Klienci.

Wizytówka firmy Auto-Części Janusz Wilczyński jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii