shadow

Opis działalności

Sprzedaż części do pojazdów użytkowych, dostawczych, osobowych i rolniczych. Serwis mobilny ogumienia, diagnostyka.

-- Reklama --

Firma OPOLTRANS podążając za swoimi Klientami zapewnia szereg rozwiązań jakie mają zapewnić sprawne funkcjonowanie biznesów Klientów, niezależnie od tego czy będzie to serwis samochodów ciężarowych, firma transportowa, czy firma z branży przewozów pasażerskich, czy branży budowlanej.

Podstawowe korzyści ze współpracy z OPOLTRANS to:

  • Dostępność towarów od ręki w każdym oddziale została zapewniona przez duże magazyny w całej Polsce, dzięki czemu 90% potrzeb Klientów znajduje się na miejscu, dzięki codziennym dostawom z Magazynu Centralnego 5% potrzeb realizowane jest na następny dzień, a te nietypowe zamówienia realizowane są w ciągu kilku dni.
  • Sieć sprzedaży w całej Polsce to gwarancja łatwego dostępu do towarów w całej Polsce, oraz korzystanie z zaplecza doradczo-technicznego, w przypadku awarii i potrzeby naprawy, oraz wymiany części.
  • Korzystne warunki handlowe pokazują partnerskie i indywidualne podejście do każdego Klienta, dzięki czemu możliwe są do ustalenia terminy płatności dla rzetelnych Klientów, elastyczny sposób rozliczania płatności, oraz cenniki dopasowane do wymagań Klientów.
  • Wygoda Klientów to również element, który zapewniony jest przez OPOLTRANS, dzięki aplikacjom takim jak Webcatalog Klient sam może dokonać wyboru części, sprawdzić cenę, czy złożyć zamówienie. W przestronnych działach handlowych dzięki bogatej ekspozycji można z bliska zapoznać się z nowościami asortymentowymi, a w przygotowanym specjalnie miejscu do odpoczynku skorzystać z wiedzy handlowców np. przy kawie.
  • Dowóz towarów pod wskazany przez Klienta adres odbywa się za pomocą floty półciężarówek przeznaczonych do codziennej obsługi Klientów, przy większych zamówieniach dostawa realizowana jest natychmiast.
  • Korzyści dla stałych Klientów to przede wszystkim program lojalnościowy Punktomania, który jest najkorzystniejszym na rynku tego typu programem. Oprócz tego dzięki Magazynom lojalnościowym Klient ma udostępnione materiały eksploatacyjne u siebie, a rozliczane i uzupełniane przez handlowców raz w miesiącu. Umowy obrotowo-sprzętowe to rozwiązanie pozwalające Klientom na korzystanie z potrzebnego i wybranego przez siebie sprzętu warsztatowego za darmo. Jedyny warunek to utrzymanie obrotów z OPOLTRANS na tym samym poziomie.
  • Dla Klientów liczy się oszczędność, zarówno czasu jak i środków. Wychodząc naprzeciw temu firma OPOLTRANS zapewnia najszybszą obsługę Klientów, najkrótszy czas oczekiwania na części, a to wszystko przy najniższych cenach w Polsce. Dodatkowo przy zakupie ogumienia do samochodów ciężarowych i osobowych wymiana jest gratis.
  • Najszerszy na rynku asortyment pozwala Klientowi na podjęcie swobodnej decyzji w wyborze. W ofercie OPOLTRANS znajdują się towary markowe i na pierwszy montaż, oraz zamienniki oferowane przez wybranych renomowanych dostawców.

ODDZIAŁ PUŁAWY
Dęblińska 1
24-100 Puławy
+48 81 86 50 444

ODDZIAŁ BIAŁA PODLASKA
Sidorska 142
21-500 Biała Podlaska
+48 83 343 69 70

-- Reklama --

Wizytówka firmy Opoltrans jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

użytkownik

Firmy z tej samej kategorii