shadow

Opis działalności

Potrzebujesz mebli? Takich do biura, kuchni lub na specjalne zamówienie? A może interesują Cię usługi stolarskie? Dobrze trafiłeś! Zapraszamy!

Adiom – nowy twór na lubelskiej mapie przedsiębiorców, na polskim rynku pod tą nazwą funkcjonuje od niedawna. Nie oznacza to jednak braku wprawy w zawodzie. Przeciwnie – firma Adiom to połączenie zalet starych i nowych przedsiębiorstw, tworzą ją bowiem osoby z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie mebli, cechują nas natomiast nowoczesne rozwiązania i świeże spojrzenie na branżę meblarską. Zajmujemy się produkcją i dystrybucją mebli. Hasła fundamentalne, na których powstała firma to funkcjonalność, estetyka, rzetelność i konsekwencja w działaniu, dzięki temu wszystkie zamówienia, które wykonaliśmy cieszą się pozytywną opinią.

Oferta naszej firmy jest bardzo szeroka. Proponujemy państwu meble biurowe – naszą wizytówkę , inteligentne meble kuchenne, które dopasujemy do każdego pomieszczenia kuchennego oraz szafy wnękowe, dzięki którym ze stylem zapełnią Państwo puste ściany oraz wnęki w swoich domach. Oferujemy ponadto meble sklepowe, idealnie nadające się do wyposażenia marketów, meble metalowe i ogromny zestaw krzeseł i foteli do wyboru. Mając na uwadze kreatywność i pomysłowość naszych klientów, stworzyliśmy nową gałąź naszej oferty – meble na zamówienie. Wykonujemy meble na zamówienia indywidualne, a nasi specjaliści pomogą Państwu dokonać najlepszego wyboru dla każdego pomieszczenia.

Nasze produkty stanowią wyposażenie biur, bibliotek, aptek, sklepów, firm i domów. Do produkcji używamy materiałów najwyższej jakości uzupełnianych przez czołowych producentów akcesoriów meblowych w Polsce. Ponadto korzystamy z najnowszych innowacji meblarskich, co podnosi funkcjonalność i atrakcyjność naszych mebli.

W całym procesie produkcji liczymy się ze zdaniem i sugestiami naszych klientów. Dla nas, jako firmy rozwijającej się istotna jest Państwa opinia. Dowodem profesjonalizmu firmy Adiom są cyklicznie publikowane referencje wystawiane przez naszych konsumentów. Zachęcamy do ich czytania i wystawiania własnych opinii.

Wizytówka firmy Adiom jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii