xnativi

shadow

Opis działalności

Biuro tłumaczeń z doświadczonymi tłumaczami wspomagane przez narzędzia tłumaczeniowe oparte na sztucznej inteligencji oraz uczeniu maszynowym. Tłumaczymy na każdy język.

W xnativi kładziemy nacisk na odpowiednie dostosowanie tłumaczonego tekstu do języka odbiorcy, bo wiemy, że każe słowo ma ogromne znaczenie. W naszym biurze tłumaczeń zlecisz online tłumaczenie każdego rodzaju na dowolny język świata. Współpracujemy wyłącznie z najbardziej doświadczonymi tłumaczami, których dobieramy według ich specjalizacji pod dane zlecenie. Dzięki temu masz gwarancję, że przesłany przez Ciebie tekst będzie zawierał odpowiednie słowa w prawidłowym znaczeniu zrozumiałe dla danej grupy odbiorców. Pomagają nam w tym nowoczesne narzędzia oparte na sztucznej inteligencji oraz uczeniu maszynowym. Dzięki ich wykorzystaniu błędy, które są rzeczą ludzką są eliminowane, a samo zlecenie tłumaczenia jest realizowane znacznie szybciej. Jesteśmy również w stanie wesprzeć Twoją firmę przy negocjacjach, na targach, podczas wizytacji lub eventów działając jako pomoc przy tłumaczeniach ustnych. Sprawdź jak ogromnym wsparciem może być nowoczesne biuro tłumaczeń i skontaktuj się z nami już teraz!

Wizytówka firmy xnativi jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii