Vilango Fashoin

Wena s.c.

Opis działalności

Nasz sklep Vilango Fashoin zajmuje się sprzedażą odzieży dla dzieci, młodzieży, najlepszych na rynku marek odzieżowych. W ofercie mamy odzież dla dzieci i obuwie dziecięce. Duży wybór i oryginalne wzornictwo sprawiają, że ubrania zakupione w naszym sklepie są bardzo dobrym wyborem. Ubrania i buty dla dzieci sprzedawane przez nasz sklep są najwyższej jakości. Mają Państwo szeroki wybór ubranek dziecięcych, spodni, spodenek, bluzeczek, kurtek, sukienek, kompletów oraz wiele innych elementów ubioru dla dziecka. Do wyboru są uznane i cenione marki młodzieżowe, dziecięce i dla niemowląt, takie jak: Mayoral, Boboli, MiniMignon, Broel i wiele innych. Zajmujemy się sprzedażą odzieży dla dzieci i młodzieży od 2007 roku w sklepie stacjonarnym w Lublinie ul. Tomasza Zana 19 oraz od roku 2018 w internetowym pod nazwa Vilango.pl.

Zapewniamy miłą i fachową obsługę. Zapraszamy.

Nasz sklep Vilango Fashoin zajmuje się sprzedażą odzieży dla dzieci, młodzieży, najlepszych na rynku marek odzieżowych. Duży wybór i oryginalne wzornictwo sprawiają, że ubrania zakupione w naszym sklepie są bardzo dobrym wyborem. Zapraszamy

Kontakt

Tel.: +48 508 898 740

Strona internetowa: www.vilango.pl

Adres: ul. Tomasza Zana 19, 20-601 Lublin

Godziny otwarcia: Pn.-Sob.: 9.00 - 22.00, Ndz.: 10.00 - 21.00

Wizytówka firmy Wena s.c. jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik

Media społecznościowe