Szkoła Tańca ZAMEK Aneta i Łukasz Pawlak

shadow

Opis działalności

Szkoła Tańca ZAMEK to najstarsza i najprężniej rozwijająca się szkoła tańca w Lublinie, która edukację taneczną prowadzi dwukierunkowo.

Szkoła Tańca ZAMEK to najstarsza i najprężniej rozwijająca się szkoła tańca w Lublinie, która edukację taneczną prowadzi dwukierunkowo. Przede wszystkim jest to Klub Tańca Sportowego, w którym szkolą się turniejowe pary taneczne. Drugi, prężnie rozwijający się filar szkoły dotyczy nauki tańca na kursach dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Dzięki działalności w bardziej wszechstronnym i użytkowym zakresie szkoła może Państwu zaoferować bogatą ofertę zajęć z tańców standardowych, latynoamerykańskich, użytkowych, nowoczesnych, fitnessowych oraz możliwość nauki indywidualnej. Zajęcia prowadzone są przez profesjonalnych, doświadczonych instruktorów i utytułowanych tancerzy, którzy pragną swoją pasją „zarazić” jak najwięcej osób, by razem z nimi zmierzały przez życie tanecznym krokiem.

Szkoła Tańca ZAMEK organizuje również szkolenia, warsztaty, turnieje tańca „O uśmiech Dziecka”, turnieje tańca towarzyskiego, zimowe półkolonie oraz letnie obozy taneczne dla dzieci i młodzieży, obozy sportowe dla tancerzy turniejowych prowadzone przez najlepszych tancerzy i choreografów w Polsce i na świecie.

„Uczymy tańca dzieci i dorosłych już od 47 lat. W naszym klubie trenują i pracują kolejne pokolenia zawodników i trenerów, szczycących się znacznymi sukcesami sportowymi na arenie ogólnopolskiej i międzynarodowej. Wśród naszych uczniów znajdują się wielokrotni finaliści i mistrzowie Polski Amatorów i Par Zawodowych, wicemistrzowie Europy oraz zawodnicy zajmujący wysokie pozycje w światowym rankingu, reprezentujący Polskę na najbardziej prestiżowych turniejach tańca towarzyskiego na świecie. Jesteśmy przekonani, że dzięki współpracy z nami Państwa pociechy wkroczą w dorosłość nie tylko z umiejętnością tańca lecz wyposażeni w cenne wartości życiowe, moralne i estetyczne, a dorosłych kursantów zafascynujemy światem tańca, sztuki i sportu”.

Aneta i Łukasz Pawlak


Mistrzowie Polski Par Zawodowych, wieloletni zawodnicy, doświadczeni trenerzy i szkoleniowcy, licencjonowani sędziowie.

Wizytówka firmy Szkoła Tańca ZAMEK Aneta i Łukasz Pawlak jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii