Szkoła języka hiszpańskiego Villablanca

Szkoła języka hiszpańskiego Villablanca

Opis działalności

Szkoła hiszpańskiego Villablanca powstała w Lublinie w 2010 roku.

Prowadzi ją rodowity Chilijczyk z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych. Ponadto podczas nauki języka hiszpańskiego zajęcia odbywają się także z hiszpańskojęzycznymi native speakerami.

Oferujemy:

  • kursy hiszpańskiego na każdym poziomie od A1 do C2 (dla początkujących i zaawansowanych) dla grup oraz osób indywidualnych
  • atrakcyjne zajęcia “na wesoło” dla dzieci już od 10 roku życia
  • przygotowanie do egzaminu maturalnego z języka hiszpańskiego
  • naukę języka zawodowego dla wyjeżdżających do pracy
  • kursy hiszpańskiego dla firm jako atrakcyjna bonifikata dla pracowników
  • korekcja tekstów i prac naukowych
  • profesjonalne przegotowywania do Egzaminu DELE

W szkole języka hiszpańskiego Villablanca nie nudzimy się! W nauce pomagają nam ciekawe spotkania z osobami pochodzącymi z Hiszpanii oraz Ameryki Południowej, organizowane wydarzenia kulturalne, sportowe, kulinarne. Z nami nauczysz się doskonale komunikować po hiszpańsku, a także poznasz zwyczaje, kulturę, tradycję tego pięknego kraju.

Zapewniamy małe grupy, dzięki czemu nauka języka hiszpańskiego stanie się bardziej efektywna i pozwala lektorowi na poświęcenie większej uwagi każdemu z uczestników zajęć. Oferujemy sprawdzone pomoce naukowe. Pracujemy z wybranymi podręcznikami. Poza tym przygotowujemy własne materiały według potrzeby i możliwości uczniów.

Serdecznie zapraszamy do szkoły hiszpańskiego w Lublinie i nauki tego pięknego języka. Szkoła proponuje przystępne ceny i pracę w miłej atmosferze. Sprawdź naszą ofertę już dziś!

Szkoła języka hiszpańskiego w Lublinie oferuje naukę na każdym poziomie od A1 do C2, lekcje indywidualne i grupowe, przygotowanie zawodowe i do egzaminów. Zajęcia z native speakerami, pomoce naukowe.

Kontakt

Tel.: 508 731 405

Strona internetowa: villablanca.com.pl

Adres: ul. Narutowicza 37/2, 20-023 Lublin

Godziny otwarcia: 10:00-19:00

Mapa Dojazdu