Studio Lando – Agnieszka Flasińska

shadow

Opis działalności

Głównym obszarem naszych działań jest projektowanie rozwiązań dla małego i średniego biznesu oraz osób prywatnych. Gustujemy w czystych, nowoczesnych, responsywnych […]

Głównym obszarem naszych działań jest projektowanie rozwiązań dla małego i średniego biznesu oraz osób prywatnych. Gustujemy w czystych, nowoczesnych, responsywnych witrynach i minimalistycznym designie. Scalanie koncepcji graficznych w gotowy produkt internetowy. Tworzenie koncepcji kreatywnych oraz projektowanie graficzne.
Współbrzmienie treści i formy.

PROJEKTOWANIE STRON WWW
Strona internetowa powinna wyglądać estetycznie i adekwatnie do branży, którą prezentuje. Powinna być również intuicyjna oraz łatwa w obsłudze. Projektujemy responsywne strony internetowe, które w jasny sposób komunikują Twoją ofertę.

OPTYMALIZACJA
Smartphone, tablet, laptop. Każde urządzenie ma swoją specyfikę. Dokładamy wszelkich starań by na każdym z nich nasze strony działały równie dobrze. Funkcjonalność i szybkość działania to podstawa. Mechanika strony musi działać bez zarzutu.

LOGOTYPY & BRANDING
Tworzymy wyraziste i eleganckie identyfikacje wizualne rozpoznawalne od pierwszego wejrzenia. Stworzenie całościowego wizerunku firmy od nazwy przez logo aż po stronę internetową i wszelkie drukowane materiały promocyjne.

ILUSTRACJE I IKONY
Tworzymy ilustracje i ikony w konkretnej estetyce dostosowane do konkretnych potrzeb. W ten sposób przekaz staje się wewnętrznie spójny i jedyny w swoim rodzaju.

Wizytówka firmy Studio Lando – Agnieszka Flasińska jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii