SHPAQUE’S DESIGN Bohdan Woś

shadow

Opis działalności

Upiększamy świat Waszymi reklamami już od 2013 roku. Oferujemy wykonanie najpiękniejszych i najbardziej funkcjonalnych stron, serwisów, portali i aplikacji internetowych oraz mobilnych. Przygotowujemy do wykonania oraz drukujemy dosłownie wszystko i na każdym materiale.

Upiększamy świat Waszymi reklamami już od 2013 roku. Oferujemy wykonanie najpiękniejszych i najbardziej funkcjonalnych stron, serwisów, portali i aplikacji internetowych oraz mobilnych. W naszej ofercie znajdziecie gotowe moduły i aplikacje internetowe, które spersonalizujemy specjalnie dla Was (CMS, CRM, SEO/SEM, API, WEB APP, HOSTING, etc.).

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dlatego projekty przez nas wykonane, za każdym razem uszyte są na miarę. Doskonale wiemy, jak przełożyć wymogi i założenia klientów na efektywną pracę, tworząc produkt najwyższej klasy. Kompleksowo zajmiemy się Twoją marką – na nowo, od zera lub postawimy ją na nogi stosując rebranding lub odświeżenie identyfikacji / marki. Naszą pasją jest tworzenie – jeśli cokolwiek można przedstawić za pomocą kilku słów, czy też unikatowego i rozpoznawalnego znaku – robimy to.

Przygotowujemy do wykonania oraz drukujemy dosłownie wszystko i na każdym materiale. Druk wielkoformatowy, poligrafia, prace introligatorskie, itd. Nie martw się, że nie masz możliwości odbioru wydruków – dostarczamy wszystko i to za darmo!

Promowanie lub prowadzenie kont na Facebooku, Instagramie, Twitterze, kampanie reklamowe w sieciach społecznościowych – to dla nas bułka z masłem. Wypromujemy Twoją firmę w bez dwóch zdań. Twoja marka będzie rozpoznawalna wszędzie.

Specjalizujemy się w komponowaniu i nagrywaniu utworów, podkładów muzycznych, jingli, w nagraniach lektorskich na potrzeby rozgłośni radiowych, etc. Tworzymy nuty, muzykę, filmy, klipy, bawimy się dźwiękiem i obrazem.

Wizytówka firmy SHPAQUE’S DESIGN Bohdan Woś jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii