Prosan Zamość

shadow

Opis działalności

Prosan Zamość jest firmą, która zajmuje się dystrybucją systemów sanitarnych i materiałów instalacyjnych. Głównym obszarem działania jest województwo lubelskie.

Prosan Zamość jest firmą, która zajmuje się dystrybucją systemów sanitarnych i materiałów instalacyjnych. Głównym obszarem działania jest województwo lubelskie. Firma cieszy się mianem rzetelnego i dynamicznie rozwijającego się przedsiębiorstwa, które bazując na wieloletnim doświadczeniu stawia sobie za cel pełną satysfakcję klientów. Zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, którzy współpracują z wiodącymi polskimi producentami kształtek, rur, armatury, studni oraz żeliwa drogowego. Produkty te charakteryzują się wysoką jakością wykonania i zastosowanych materiałów, a ponadto opatrzone są certyfikatami umożliwiającymi ich zastosowanie w profesjonalnym budownictwie. Cechy te sprawiają, że Prosan Zamość zyskał uznanie firm wykonawczych, zakładów komunalnych, kanalizacyjnych i wodociągowych, a także indywidualnych inwestorów. Dostawy realizowane są terminowo, a towar objęty jest fabryczną gwarancją producenta. Specjaliści Prosan Zamość zawsze służą fachowym doradztwem i pomagają w wyborze produktów najlepiej spełniających pokładane w nich oczekiwania.

Wizytówka firmy Prosan Zamość jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii