Multiwag Mariusz Warszawski

shadow

Opis działalności

Firma MULTIWAG zajmuje się produkcją, sprzedażą i serwisem wag elektronicznych oraz realizacją różnego rodzaju systemów wagowych.

Firma MULTIWAG zajmuje się produkcją, sprzedażą i serwisem wag elektronicznych oraz realizacją różnego rodzaju systemów wagowych.
Oferujemy Państwu swoje długoletnie doświadczenie w tej dziedzinie. Dzięki naszym kompetencjom nie ograniczamy się tylko i wyłącznie do serwisowania własnych produktów.

Jesteśmy w stanie naprawić większość dostępnych na rynku wag. Udzielamy porad technicznych na miejscu u klienta jak również i telefonicznie lub e-mailowo. Oferujemy także usługę wzorcowania i legalizacji wag oraz wzorców masy. Pomimo, że nasza firma mieści się w Lubartowie koło Lublina to teren naszej działalności obejmuje obecnie całą Polskę.

Sprzedajemy tylko produkty, które są przez nas przetestowane i godne polecenia pod względem jakości. Dla każdego naszego klienta dobierzemy odpowiedni dla niego produkt bez względu na to czy to waga samochodowa, waga platformowa, waga sklepowa, waga magazynowa czy też waga laboratoryjna.

Wizytówka firmy Multiwag Mariusz Warszawski jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii