LEMAN Nieruchomości Finanse

shadow

Opis działalności

Zapraszamy zainteresowanych pomocą w sprzedaży i wynajmie nieruchomości.

Dostarczamy kompleksowych usług związanych z pośrednictwem na rynku nieruchomości, w szczególności przy transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu. Doradzamy i towarzyszymy naszym Klientom na każdym etapie procesu. Staramy się stale podnosić standard działania, co poświadcza CERTYFIKAT ISO 9001:2008, który uzyskaliśmy w 2010r. jako pierwsze biuro nieruchomości w Lublinie. Służymy wsparciem i szukamy najlepszych rozwiązań z zakresu naszej działalności w powierzonych nam sprawach.

Właściciel firmy, Ryszard Leman ma licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 5451. Jest absolwentem studiów podyplomowych MBA. Działalność gospodarczą prowadzi od 1990 r. Pośrednictwem – zwłaszcza finansowym- zajmuje się od 1997r. zdobywając zaufanie partnerów biznesowych a także instytucji finansowych. Ma duże doświadczenie w skutecznym przeprowadzaniu transakcji oraz gruntowną znajomość zagadnień związanych z rynkiem nieruchomości, finansów i budownictwa.

Mamy dobre przygotowanie teoretyczne np. w zakresie wyceny nieruchomości i wieloletnią praktykę na rynku. Współpracujemy z notariuszami, rzeczoznawcami, geodetami i prawnikami. Pomagamy w uregulowaniu stanu prawnego sprzedawanych nieruchomości, służymy doradztwem w zakresie inwestycji, wspieramy w negocjacjach. Oferujemy bezpłatną pomoc w uzyskaniu kredytów mieszkaniowych, hipotecznych i ubezpieczenia nieruchomości. Nasi klienci mogą skorzystać z programów partnerskich firm zajmujących się wykończeniem i kompleksowym wyposażeniem wnętrz.

Zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych jak i firmy czy instytucje, w tym inwestorów krajowych oraz zagranicznych (obsługa w języku niemieckim i angielskim). Nasze Biuro jest członkiem Regionalnego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami w Lublinie, PFRN i ma obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9-17.

Wizytówka firmy LEMAN Nieruchomości Finanse jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii