Gabinet Logopedyczny Verbis Monika Łoszak

shadow

Opis działalności

Zadbaj o komfort życia i pomóż zapewnić go Twoim bliskim. Umów się na wizytę.

Poszukujesz kompleksowej opieki logopedycznej dla dla Twojej pociechy? Od dziecka zmagasz się z problemami natury logopedycznej takimi jak jąkanie się czy inne zaburzenia mowy?

Gabinet Logopedyczny Verbis pomoże Ci i Twoim bliskim polepszyć jakość komunikacji! Zapewniamy opiekę i pomoc osobom, które utraciły zdolność porozumiewania się z otoczeniem, bądź uległa ona u nich pogorszeniu. Pracujemy z ludźmi w każdym wieku, takimi, którzy chcą doskonalić zasób swojego słownictwa i komunikację. Kompleksowo zajmujemy się osobami z ograniczeniami natury intelektualnej i innymi zaburzeniami, takimi jak na przykład autyzm czy zespół Aspergera. Nasze usługi świadczymy mobilne – to znaczy z dojazdem do Pacjenta. Jest to wygodne rozwiązanie dla osób, które mają mało czasu na dojazdy i nie posiadają własnego środka komunikacji. Wiemy, że podróż z osobą poważnie chorą stanowi zarówno dla Pacjenta, jak i jego rodziny, dlatego chcemy Ci pomóc dojeżdżając do Ciebie. Dojeżdżamy na terenie Lublina i w promieniu 40 km. Dbamy o przyjazną atmosferę podczas terapii. Wiemy, że dom Pacjenta jest najlepszym miejscem na rekonwalescencję, ponieważ tam czuje się on bezpiecznie i dobrze.

Wizytówka firmy Gabinet Logopedyczny Verbis Monika Łoszak jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii