FU INSTALATION JACEK PAWŁOWSKI

Opis działalności

Jesteśmy firmą świadcząca usługi elektryczne. Działamy głównie na terenie województwa lubelskiego jak również województwa podkarpackiego.

Oprócz świadczonych przez nas usług wykonawstwa instalacji elektrycznych, służymy fachowym doradztwem. Każde zlecenie, zarówno małe jak i duże, traktowane jest przez nas z taką samą dokładnością, profesjonalizmem i zaangażowaniem.

Dzięki naszemu doświadczeniu, zrealizujecie Państwo funkcjonalną i sprawnie działającą instalację elektryczną w swoim przedsiębiorstwie, domu, mieszkaniu itp.

Jeżeli chcecie Państwo nawiązać z nami współpracę, prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą wiadomości email. Nasi pracownicy umówią się wówczas z Państwem na miejscu realizowanej inwestycji, aby szczegółowo omówić zakres prac i wycenę zakresu prac. Jeśli przedstawiona przez nas oferta zostanie zaakceptowana przez Państwa, ustalimy dogodny termin rozpoczęcia prac.

Firma Usługowa INSTALATION Jacek Pawłowski Usługi elektroinstalacyjne

Kontakt

Tel.: +48 606 427 545

Adres: Aleksandrów Drugi 296, 23-408 Aleksandrów

Wizytówka firmy FU INSTALATION JACEK PAWŁOWSKI jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik