shadow

Opis działalności

Zapraszamy miłośników koni, budujących ośrodki jeździeckie lub poszukujących tylko wyposażenia. Realizujemy marzenia od projektu po kompleksowe wyposażenie ośrodków sportowych.

EQUI PROJEKT to marka należąca do firmy LEMAN Nieruchomości Finanse.

Firmę prowadzi Ryszard Leman, który rozpoczął działalność gospodarczą w roku 1990 roku i zajmował się głównie pośrednictwem finansowym, leasingiem i obrotem nieruchomościami. Obecnie prowadzi biuro nieruchomości i zajmuje się działalnością developerską.

Od ponad 20 lat związany z jeździectwem – uczestnik zawodów ujeżdżeniowych i skokowych do klasy C włącznie.

Starty w zawodach były źródłem satysfakcji, a czasem też sukcesów. Pobyty w pięknych ośrodkach jeździeckich w kraju i za granicą zainspirowały marzenie o własnej stajni, które udało się zrealizować. Teraz ulubiony koń – Gros ma swój dom (www.stajnia-gros.pl), a właściciel zyskał cenne doświadczenia, którymi zawodowo dzieli się z inwestorami – profesjonalistami i hobbystami.

Właściciel firmy posiada II klasę sportową, uprawnienia sędziego, instruktora jeździectwa i ukończył kurs na gospodarza torów. W roku 2012 został wybrany przez przedstawicieli Klubów i Sekcji Województwa do Zarządu Lubelskiego Związku Jeździeckiego, w którym przez 4 letnią kadencję pełnił funkcję Prezesa Zarządu (www.lzj-konie.pl). Jest absolwentem studiów MBA.

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Państwa plany.

Projektowanie, budowa, wyposażenie obiektów jeździeckich i budowa podłoży to nasz konik!

Wizytówka firmy EQUI PROJEKT jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii