equi-projekt

EQUI PROJEKT

Opis działalności

EQUI PROJEKT to marka należąca do firmy LEMAN Nieruchomości Finanse.

Firmę prowadzi Ryszard Leman, który rozpoczął działalność gospodarczą w roku 1990 roku i zajmował się głównie pośrednictwem finansowym, leasingiem i obrotem nieruchomościami. Obecnie prowadzi biuro nieruchomości i zajmuje się działalnością developerską.

Od ponad 20 lat związany z jeździectwem – uczestnik zawodów ujeżdżeniowych i skokowych do klasy C włącznie.

Starty w zawodach były źródłem satysfakcji, a czasem też sukcesów. Pobyty w pięknych ośrodkach jeździeckich w kraju i za granicą zainspirowały marzenie o własnej stajni, które udało się zrealizować. Teraz ulubiony koń – Gros ma swój dom (www.stajnia-gros.pl), a właściciel zyskał cenne doświadczenia, którymi zawodowo dzieli się z inwestorami – profesjonalistami i hobbystami.

Właściciel firmy posiada II klasę sportową, uprawnienia sędziego, instruktora jeździectwa i ukończył kurs na gospodarza torów. W roku 2012 został wybrany przez przedstawicieli Klubów i Sekcji Województwa do Zarządu Lubelskiego Związku Jeździeckiego, w którym przez 4 letnią kadencję pełnił funkcję Prezesa Zarządu (www.lzj-konie.pl). Jest absolwentem studiów MBA.

Zapraszamy do kontaktu, razem zrealizujemy Państwa plany.

Projektowanie, budowa, wyposażenie obiektów jeździeckich i budowa podłoży to nasz konik!

Zapraszamy miłośników koni, budujących ośrodki jeździeckie lub poszukujących tylko wyposażenia. Realizujemy marzenia od projektu po kompleksowe wyposażenie ośrodków sportowych.

Kontakt

Tel.: +48 603 505 516

Strona internetowa: www.equiprojekt.pl

Adres: ul. Chopina 8/4, 20-026 Lublin

Godziny otwarcia: 9:00 - 17:00

Wizytówka firmy EQUI PROJEKT jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik