detektyw 24 Lublin

Detektyw24.net

Opis działalności

Agencja detektywistyczna Detektyw24 prowadzi działalność z zakresu usług detektywistycznych, przygotowania materiału dowodowego do spraw rodzinnych, cywilnych i karnych. Dostarczamy dowody zdrady oraz materiały dowodowe do rozwodu z orzeczeniem o winie. Wszystkie działania prowadzone są z zachowaniem pełnej dyskrecji oraz przestrzeganiem obowiązujących przepisów prawa, co pozwala na pełne i swobodne wykorzystanie zgromadzonych informacji w dowolnym postępowaniu przed sądem czy innymi organami.

Prowadzimy wykrywanie podsłuchów i dyktafonów, zajmujemy się szukaniem GPS-ów w aucie i podsłuchów w telefonach. Zajmujemy się zagadnieniami z zakresu wywiadu gospodarczego, śledztw gospodarczych oraz poszukiwania majątku dłużników. Detektyw24 gwarancja skutecznego działania z zachowaniem pełnej dyskrecji.

Detektyw24 to profesjonalna agencja detektywistyczna działająca w Lublinie i na terenie całego województwa. Szybko, skutecznie, dyskretnie. Dowody zdrady, obserwacja, wykrywanie podsłuchów.

Kontakt

Tel.: +48 733 622 222

Strona internetowa: www.detektyw24.net

Adres: ul. Chopina 10/1, 20-026 Lublin

Wizytówka firmy Detektyw24.net jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik

Media społecznościowe