Detektyw24.net

shadow

Opis działalności

Detektyw24 to profesjonalna agencja detektywistyczna działająca w Lublinie i na terenie całego województwa. Szybko, skutecznie, dyskretnie. Dowody zdrady, obserwacja, wykrywanie podsłuchów.

Agencja detektywistyczna Detektyw24 prowadzi działalność z zakresu usług detektywistycznych, przygotowania materiału dowodowego do spraw rodzinnych, cywilnych i karnych. Dostarczamy dowody zdrady oraz materiały dowodowe do rozwodu z orzeczeniem o winie. Wszystkie działania prowadzone są z zachowaniem pełnej dyskrecji oraz przestrzeganiem obowiązujących przepisów prawa, co pozwala na pełne i swobodne wykorzystanie zgromadzonych informacji w dowolnym postępowaniu przed sądem czy innymi organami.

Prowadzimy wykrywanie podsłuchów i dyktafonów, zajmujemy się szukaniem GPS-ów w aucie i podsłuchów w telefonach. Zajmujemy się zagadnieniami z zakresu wywiadu gospodarczego, śledztw gospodarczych oraz poszukiwania majątku dłużników. Detektyw24 gwarancja skutecznego działania z zachowaniem pełnej dyskrecji.

Wizytówka firmy Detektyw24.net jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii