Biuro Plus - artykuły biurowe i szkolne

Biuro Plus – artykuły biurowe i szkolne

Opis działalności

Biuro Plus to market samoobsługowy znajdujący się w Lublinie, którego największymi atutami jest bogata oferta produktów wysokiej jakości, a także miła obsługa, która w razie potrzeby służy pomocą. Oferta jest stale poszerzana tak, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów i zagwarantować, że każdy znajdzie w sklepie wszystkie niezbędne artykuły biurowe czy papiernicze.

Sklep Biuro Plus oferuje produkty od renomowanych dystrybutorów i producentów z branży biurowej cieszących się uznaniem na rynku. Wśród nich można wymienić między innymi Fellowes, Esselte, Toma czy BIC. W asortymencie znajdują się przede wszystkim materiały niezbędne w każdym biurze takie jak liczne artykuły papiernicze czy biurowe, a więc zeszyty, kartki, długopisy, ołówki, mazaki i wiele innych. Biuro Plus oferuje także segregatory i teczki pozwalające na lepszą organizację dokumentów, a także praktyczne pudełka, dzięki którym możliwe jest zachowanie porządku w biurze.

Biuro Plus to market samoobsługowy znajdujący się w Lublinie.

Kontakt

Tel.: 81 446 50 82

Strona internetowa: www.biuroplus24.pl/sklep-stacjonarny-lublin/

Adres: ul. Łęczyńska 51B, 20-313 Lublin

Wizytówka firmy Biuro Plus – artykuły biurowe i szkolne jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik