Nuka Trans Sebastian Fus

Opis działalności

Planują Państwo przeprowadzkę? Lublin nie jest olbrzymi, ale przewiezienie całego dobytku to duże wyzwanie. Dlatego oferujemy transport, doświadczonych tragarzy, skrzynki i kartony do pakowania. Gwarantujemy całkowita dyskrecję. Nowa siedziba firmy w Lublinie? Przeprowadzki firm to dla nas czysta przyjemność. Profesjonalnie i kompleksowo przeprowadzimy całe wyposażenie, a transportowane mienie będzie w tym czasie ubezpieczone.

Potrzebują Państwo transportu mebli w Lublinie? Znakomicie Państwo trafili. Posiadamy samochody przystosowane do przewozu mebli. A może szukają Państwo w naszym pięknym Lublinie taxi bagażowego? Szybko, solidnie i niedrogo przewieziemy nawet najbardziej nietypowe przedmioty.

Rozumiemy, że przeprowadzka to zawsze skomplikowane przedsięwzięcie, dlatego jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku 7:00-19:00 i w sobotę od 8:00-15:00. Lublin to miasto, w którym siedzibę ma nasza firma, ale organizujemy przeprowadzki nie tylko w Lublinie, lecz na terenie całego kraju.

Przeprowadzki mieszkań i domów. Transport kas pancernych i sejfów.

Kontakt

Tel.: 600991179

Strona internetowa: fus.lublin.pl

Adres: Władysława Orkana 17/27, 20-504 Lublin

Godziny otwarcia: 6-21

Mapa Dojazdu