interdach

INTERDACH

Opis działalności

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnim doświadczeniem na polskim rynku. Naszą specjalizacją jest branża materiałów oraz usług budowlanych. Początkowo skupiliśmy się na dystrybucji pokryć i akcesoriów dachowych renomowanych producentów.
Kolejnym krokiem było wprowadzenie do oferty kompleksowych usług w zakresie krycia dachów oraz dociepleń poddaszy i wszelkiego rodzaju obiektów przy użyciu szerokiej gamy pian poliuretanowych.
Jako, że jesteśmy prekursorami zielonej energii mamy obowiązek dbać o środowisko i zasoby naturalne. Rezultatem tego było wprowadzenie do oferty kompletnych systemów fotowoltaicznych. Dzięki staranności i uczciwości wypracowaliśmy sobie opinię profesjonalnego sprzedawcy i wykonawcy.

INTERDACH to synonim pewności i bezpieczeństwa w każdym aspekcie naszej pracy. Zajmujemy się docieplaniem pianką PUR, sprzedażą pokryć dachowych, usługami ciesielsko - dekarskimi.

Kontakt

Tel.: +48 663 595 452

Strona internetowa: www.interdach.info

Adres: Kalinowice 112A, 22-400 Zamość

Godziny otwarcia: 7:00 - 17:00

Wizytówka firmy INTERDACH jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik