Centrus Centrum Usług Sanitarnych DDD

shadow

Opis działalności

Firma funkcjonuje w danej branży na rynku, od prawie 30 lat. Świadczymy usługi sanitarne, w tym: dezynfekcja, dezynsekcja, deratyzacja, montaż odstraszaczy, siatek przeciw ptakom, usuwanie graffiti, czyszczenie za pomocą myjni parowej (mobilnie).

Firma zajmuje się świadczeniem usług z zakresu dezynsekcji, dezynfekcji i deratyzacji oraz montażem odstraszaczy ptaków, montażem siatek p. ptakom, usuwaniem graffiti. Posiadamy mobilną myjnię parową, do zastosowania w przetwórstwie spożywczym, w gastronomii, w przestrzeniach publicznych, posiada szerokie spektrum zastosowania.

Prowadzimy również sprzedaż detaliczną preparatów do likwidacji wszelkiego rodzaju owadów, szkodników, gryzoni. Środki przeznaczone higieny sanitarnej w branży spożywczej, czy w przetwórstwie spożywczym, w gastronomii itp.

Nasz sklep i biuro znajduje się przy ul. 1 – go Maja 19 w Lublinie.

Wizytówka firmy Centrus Centrum Usług Sanitarnych DDD jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii