carlux

CAR LUX

Opis działalności

Zapewniamy kompleksowe usługi napraw powypadkowych dla naszych klientów z Lublina oraz okolicznych miejscowości.

Dla wygody klientów wybierających nasze usługi realizujemy naprawy bezgotówkowe w porozumieniu z firmami ubezpieczeniowymi. Wykonujemy szczegółowe opisy i wyceny uszkodzonych pojazdów na potrzeby ubezpieczycieli. Także istnieje możliwość wynajęcia samochodu zastępczego na czas realizacji naprawy.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Kładziemy nacisk na jakość – precyzję i najlepsze materiały, ponieważ to w ten sposób udaje nam się prowadzić naprawy tak, aby po wypadkach nie było żadnego śladu. Posiadamy nowoczesne zaplecze do napraw mechanicznych, blacharskie i lakiernicze oraz wykwalifikowanych pracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić każdemu z naszych klientów kompleksową i fachową obsługę.

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji zleceń.

Naprawy blacharsko - lakiernicze samochodów osobowych, obsługa procesu i likwidacji szkody, rozliczenia bezgotówkowe, naprawy mechaniczne , wymiana i przechowalnia opon, samochody zastępcze.

Kontakt

Tel.: (81) 468 05 00

Strona internetowa: www.carlux.pl

Adres: Al. Lotników Polskich 134, 21-040 Świdnik

Godziny otwarcia: 8:00 - 17:00

Wizytówka firmy CAR LUX jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik