beauty-dental-clinic

Beauty Dental Clinic

Opis działalności

Gabinety Beauty Dental Clinic powstały z myślą o pacjentach wymagających, którzy pragną korzystać z usług stomatologicznych na najwyższym poziomie.

Posiadany przez Beauty Dental Clinic najwyższej klasy sprzęt stomatologiczny umożliwia wykonanie najbardziej skomplikowanych zabiegów.

Lekarze pracujący w naszej placówce stale poszerzają swoją wiedzę i umiejętności, pragnąc zapewnić pacjentom najwyższą jakość leczenia stomatologicznego.

Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo pacjentów w trakcie zabiegów, dlatego stosujemy rygorystyczne zasady dotyczące dezynfekcji i sterylizacji narzędzi oraz sprzętu stomatologicznego. Staramy się również korzystać w jak największym stopniu z materiałów jednorazowych.

Nasza przychodnia stomatologiczna w Lublinie jest gwarancją dokładnej diagnostyki, dzięki specjalistycznemu sprzętowi między innymi precyzyjnej i bezpiecznej cyfrowej aparaturze rentgenowskiej, kamerze wewnątrzustnej obrazującej próchnicę zębów, jak i wielospecjalistycznemu podejściu do schorzeń jamy ustnej. Umożliwia to kompleksowe leczenia stomatologiczne.

Nasz doświadczony i wyspecjalizowany personel z pełnym zaangażowaniem zajmuje się leczeniem osób w każdym wieku.

Beauty Dental Clinic – zapraszamy!

Świadczymy usługi stomatologiczne na najwyższym poziomie z zakresu: stomatologii zachowawczej, endodoncji, chirurgii stomatologicznej, a także stomatologii estetycznej, periodontologii i profilaktyki.

Kontakt

Tel.: 81 465 21 21

Strona internetowa: www.beautydental.pl

Adres: ul. Matki Teresy z Kalkuty, 18 lok.13, 20-583 Lublin

Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8.00 - 20.00, Sb: 8.00 - 14.00

Wizytówka firmy Beauty Dental Clinic jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik