alter

Alter Sp. z o.o.

Opis działalności

Jeżeli masz talent i pracujesz ciężko, jeżeli masz marzenia i wynikające z nich określone cele, to jest ogromna szansa, że się one spełnią i takich jak Ty właśnie szukamy.

Alter Sp. z o.o. jest instytucją otoczenia biznesu, typu non-profit, która wszystkie wypracowane zyski przeznacza na cele statutowe i prowadzi działalność służącą tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości.

W 2015 roku wybudowany został nowoczesny Inkubator Przedsiębiorczości będący miejscem twórczej pracy dla innowacyjnych firm. Naszym celem jest stworzenie w Inkubatorze Przedsiębiorczości odpowiedniego klimatu partnerstwa we wspólnym budowaniu marki razem z lokatorami. W Inkubatorze znajdują się wyłącznie firmy oferujące wysokiej jakości usługi tak aby marka budowała markę. Efekty synergii osiągane są dzięki oferowaniu w jednym miejscu pakietu kompleksowych i komplementarnych usług.

Spółka zajmująca się prowadzeniem działalności sprzyjającej tworzeniu korzystnych warunków dla rozwoju przedsiębiorczości.

Kontakt

Tel.: +48 690 900 633

Strona internetowa: www.alter.info.pl

Adres: Al. Warszawska 102, 20-824 Lublin

Godziny otwarcia: pon-czw: 8.00-16.00, pt:7.00-15.00

Wizytówka firmy Alter Sp. z o.o. jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik