ag-itech

AG-ITECH Sp. z o.o.

Opis działalności

Firma AG-ITECH Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie powstała w 2015 roku w drodze przekształcenia ze spółki cywilnej AT-SERWIS s.c. Tomasz Głowacki i Andrzej Kozak, natomiast AT-SERWIS powstało w 2007 roku z połączenia dwóch podmiotów TEJ – Tomasz Głowacki oraz OFFICE-TELEKOM – Andrzej Kozak.
Korzenie naszej działalności w branży urządzeń biurowych sięgają roku 1993 (powstanie firmy TEJ) i 2002 roku (powstanie firmy OFFICE-TELEKOM). Cechuje nas więc wieloletnie doświadczenie i profesjonalizm w zakresie dystrybucji i serwisu urządzeń techniki biurowej poparte szkoleniami u znanych importerów sprzętu biurowego, dzięki czemu mamy stały kontakt z nowościami pojawiającymi się na rynku oraz metodami ich obsługi.

W chwili obecnej nasza firma oferuje usługi dystrybucyjne i serwisowe poprzez pełną gamę kopiarek, urządzeń wielofunkcyjnych, drukarek, faksów i zestawów komputerowych. Oferujemy urządzenia monochromatyczne oraz pełno kolorowe. Nasze port-folio oferowanych produktów zadowoli zarówno użytkowników indywidualnych, jak również duże grupy robocze, czy potrzeby druku wysokonakładowego.
Firma AG-ITECH jest partnerem renomowanych producentów urządzeń biurowych jak: Ricoh, Samsung, KonicaMinolta Canon.
Proponowane przez naszą firmę rozwiązania i urządzenia posiadają niezbędne atesty bezpieczeństwa. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii urządzenia te charakteryzuje niski koszt eksploatacji, duża wydajność i żywotność oraz korzystny okres gwarancyjny, nie wspominając o dopełniających walorach ergonomicznych i estetycznych.

Oferujemy także szeroki wachlarz najmu / dzierżawy urządzeń drukujących.

Firma zajmuje dystrybucją i serwisem sprzętu drukującego tj. kopiarki, drukarki, plotery, kserokopiarki, wynajem i dzierżawa, sprzedaż i serwis, Ricoh, Samsung, Minolta, Kyocera i inne.

Kontakt

Tel.: 81 534 88 72

Strona internetowa: www.ag-itech.pl

Adres: ul. Ponikwoda 33, 20-135 Lublin

Godziny otwarcia: 8.00 - 16.00

Wizytówka firmy AG-ITECH Sp. z o.o. jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik