Wapiarnia Vape

shadow

Opis działalności

Wapiarnia Vape to sklep dla każdego wapera - epapierosy i eliquidy znanych i lubianych marek, aromaty, bazy nikotynowe oraz szeroki wybór akcesoriów.

Wapiarnia Vape to salonik z e-papierosami znajdujący się w Lublinie przy ulicy Sowińskiego – tuż przy miasteczku akademickim UMCS, zaraz obok ruchliwych Alei Racławickich.

Na półkach Wapiarni znajdziecie e-papierosy znanych i lubianych producentów, zarówno nowości rynkowe jak i sprawdzone konstrukcje. Pośród bogatej oferty e-liquidów krajowych i zagranicznych znajdziecie także szeroki wybór premixów oraz dopasowanych do nich shotów nikotynowych.

Miłośnicy DIY ucieszą się z pełnej oferty aromatów Molinberry, Capella czy bardzo lubianych Heisenberga i Pinkamana od Vampire Vapes. Bez problemu dobiorą także bazy nikotynowe czy inne niezbędne do tworzenia płynów do e-papierosów składników.

Wapiarnia Vape to pierwszy sklep e-papierosowy w Lublinie wyposażony w warsztat DIY dostępny dla klientów – tylko u nas skorzystasz z maszynki do kręcenia grzałek, kowadełek czy innych narzędzi niezbędnych do skręcenia wymarzonej grzałki. Z łatwością wymieszasz też swój ulubiony e-liquid przy użyciu mieszadła magnetycznego, buteleczek, pipet, strzykawek itp.

W naszym lubelskim sklepie znajdziecie także Manufakturę e-smaku – maszynę, w której zakupicie sezonowe premixy na mililitry. Wystarczy tylko dodać bazy nikotynowej i e-liquid gotowy!

Wizytówka firmy Wapiarnia Vape jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii