vf-concept

VF-CONCEPT SP. Z O.O.

Opis działalności

VF-Concept jest nową, prężnie rozwijającą się firmą w branży przetwórstwa owoców i warzyw, która wciąż się doskonali i oferuje coraz szerszą gamę nowych produktów. Posiadamy wdrożone i certyfikowane międzynarodowe standardy jakości (International Food Standard, Certyfikat Produkcji Ekologicznej). Działamy w myśl zasad systemu HACCP oraz CSR (Społeczna Odpowiedzialność Biznesu). Zastosowanie nowych technologii w dziedzinie produkcji mrożonych owoców i warzyw zostało niejednokrotnie docenione przez naszych partnerów biznesowych.

VF-Concept od lat współpracuje z wiodącymi markami, regularnie uczestniczy w międzynarodowych konferencjach (Międzynarodowa Organizacja Malinowa), oraz czynnie bierze udział w innowacyjnych projektach. Aktualnie nasza Spółka posiada jeden z najnowocześniejszych zakładów w Polsce.

VF-Concept od wielu lat z powodzeniem rozwija i zwiększa produkcję ekologicznych owoców i warzyw, dzięki położeniu w rejonie Doliny Ekologicznej Żywności. Klaster ten wspiera firmy i producentów rolnych zajmujących się produkcją ekologiczną. Od 2016 roku VFC współpracuje z lokalnymi Zrzeszeniami Producentów Ekologicznych.

Przetwórstwo owoców i warzyw, soki NFC, ekologiczne owoce i warzywa.

Kontakt

Tel.: 81 506 50 00

Strona internetowa: www.vfc.com.pl

Adres: ul. Zakładowa 5, Borownica, 23-300 Janów Lubelski

Godziny otwarcia: 8:00 - 16:00

Wizytówka firmy VF-CONCEPT SP. Z O.O. jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik