Tłumacz Przysięgły Języka Rosyjskiego i Ukraińskiego – Dr Leszek Mikrut

shadow

Opis działalności

Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe (język rosyjski, ukraiński), kursy językowe, kursy pilotażu grup turystycznych, nadzór pedagogiczny na koloniach i obozach młodzieżowych.

Firma zajmuje się tłumaczeniami przysięgłymi i zwykłymi (pisemne oraz ustne) w kombinacjach: z języka polskiego na rosyjski i ukraiński oraz z rosyjskiego i ukraińskiego na polski.

Obsługujemy konferencje, sympozja, narady, spotkania bilateralne w zakresie tłumaczeń ustnych [konsekutywnych, symultanicznych (kabinowych), szeptanych, a’vista] – język rosyjski, ukraiński, polski.

Świadczymy również usługi z zakresu nauki języka rosyjskiego i ukraińskiego na różnych poziomach.

Realizujemy kursy językowe: „Język rosyjski w biznesie” oraz kursy z zakresu pilotażu grup turystycznych.

Pilotujemy grupy turystyczne po Europie i Azji oraz świadczymy usługi z kierowania obozami młodzieżowymi i koloniami oraz wychowawstwa w ramach różnych form letniego i zimowego wypoczynku dzieci i młodzieży.

Wizytówka firmy Tłumacz Przysięgły Języka Rosyjskiego i Ukraińskiego – Dr Leszek Mikrut jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii