Supercytryna.pl

Opis działalności

Odczytujemy oczekiwania konsumentów, dzięki czemu wybieramy takie kanały komunikacji, które najlepiej spełnią stawiane przed nami cele.

Doradzamy osobom prywatnym oraz firmom w obszarach związanych z komunikacją w mediach społecznościowych. Zajmujemy się budowaniem wizerunku, analizą konkurencji, współpracą z lokalnymi mediami, promocją podczas wydarzeń kulturalnych. Przeprowadzamy audyty narzędzi komunikacji: stron www, profili na portalach społecznościowych wraz z rekomendacją zmian.

Prowadzimy FB zawsze sposób ciekawy i interesujący. Dzięki naszemu doświadczeniu, macie Państwo gwarancję dotarcia do potencjalnych klientów. Nasza silną stroną jest fakt, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie:

  • odwiedzamy firmę,
  • placówki,
  • próbujemy produktów,
  • słuchamy opinii pracowników oraz klientów.

Media społecznościowe takie jak serwis Facebook gromadzą największą liczbę aktywnych użytkowników. Jednocześnie koszt promocji w tych mediach jest jednym z najtańszych, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiej efektywności dotarcia z komunikatem do stałych, jak i potencjalnych Klientów.

Supercytryna.pl to coś więcej niż tylko prowadzenie konta na Facebooku. My fizycznie odwiedzamy Twoją firmę. Współpracujemy z Klientami i Pracownikami.

Kontakt

Tel.: 883 655 836

Strona internetowa: www.supercytryna.pl

Adres: ul. Lubelska 3 skr. 18, 24-100 Puławy

Wizytówka firmy Supercytryna.pl jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik