stylowe-podlogi

Stylowe Podłogi s.c.

Opis działalności

Ocena5.0

W naszym salonie znajdą Państwo szeroki wybór podłóg, tarasów oraz schodów, wykonujemy też elewacje drewniane. Działamy na rynku już 9 lat. Nasze doświadczenie sprawiło że zaufało nam wielu klientów. Pracujemy z czołowymi projektantami i architektami.

Spełniamy Państwa indywidualne potrzeby i oczekiwania. Cieszymy się doskonałą opinią wśród tych, którzy nam zaufali. Oferujemy produkty nowoczesne, ekologiczne, wysokiej klasy od wielu producentów. W naszym salonie posiadamy wyspecjalizowaną kadrę pracowniczą i zapewniamy fachowe doradztwo podczas zakupów jak też po dokonanym wyborze.

Do wszystkich zakupionych produktów oferujemy profesjonalny montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny oraz rzeczową opiekę nad klientem.

Zapraszamy Państwa do naszego salonu w Galerii Gala na ul. Fabrycznej 2 (II p.).

W naszym salonie znajdą Państwo szeroki wybór podłóg, tarasów oraz schodów, wykonujemy też elewacje drewniane. Działamy na rynku już 9 lat. Nasze doświadczenie sprawiło że zaufało nam wielu klientów.

Kontakt

Tel.: (81) 526 11 22

Strona internetowa: www.stylowepodlogi.pl

Adres: ul. Łęczyńska 43, 20-313 Lublin

Wizytówka firmy Stylowe Podłogi s.c. jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy oraz dodać mapę dojazdu, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

uzytkownik