SOKOŁOWSKI I PARTNERZY ADWOKACI RADCY PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA

shadow

Opis działalności

Specjalizacja: stała obsługa prawna, spółki, kontrakty handlowe, odszkodowania, zmówienia publiczne, nieruchomości, inwestycje budowlane, prawo upadłościowe i restrukturyzacyjne, wywłaszczenia i reprywatyzacja.

Kancelaria SOKOŁOWSKI I PARTNERZY ADWOKACI RADCY PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA z siedzibą w Lublinie jest spółką adwokatów i radców prawnych kierujących swoje usługi zarówno do przedsiębiorców, jak i osób nie prowadzących działalności gospodarczej. Doradzając naszym klientom tworzymy zespół zdolny do zrozumienia istoty każdego przedsięwzięcia gospodarczego.

Mamy przekonanie, że bardzo dobre przygotowanie zawodowe oraz intelektualny rozwój musi iść w parze z wsłuchaniem się w potrzeby naszych Klientów. Stworzenie firmy przyjaznej, otwartej, zrozumiałej i rozumiejącej, potrafiącej ustalić hierarchie ważności spraw, bez zbędnego narzucania się, w atmosferze dyskrecji i poufności – sprzyja rozwojowi przedsięwzięć gospodarczych naszych klientów.

Prawnicy Kancelarii – adwokaci, radcy prawni – chcą być doradcami potrzebnymi i otwartymi na potrzeby oraz asekurującymi naszego klienta w każdej chwili wszędzie tam, gdzie potrzebna jest natychmiastowa pomoc prawna. Lata praktyki przekonały nas, że wiedzieć więcej ma sens jedynie wtedy, gdy można tą wiedzą podzielić się.

W ramach stałej obsługi korporacyjnej aktualnie doradzamy przedsiębiorcom w takich miastach jak Lublin, Warszawa, Rzeszów, Zamość, Puławy, Radom. Granice jednak nie stanowią dla nas przeszkody. Nasi klienci mogą liczyć na szybką, rzetelną i kompetentną pomoc prawną w dziedzinach pozostających w zakresie naszej specjalizacji, także w zakresie uzyskania porad prawnych on-line.

Wizytówka firmy SOKOŁOWSKI I PARTNERZY ADWOKACI RADCY PRAWNI SPÓŁKA PARTNERSKA jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii