shadow

Opis działalności

Profesjonalne usługi budowlane.

RS-Dom to profesjonalna firma budowlana z Lublina.

Mamy doświadczenie w kompleksowej budowie domów, świadczymy też usługi wykończeniowe oraz stolarskie na najwyższym poziomie.

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnej firmy świadczącej usługi budowlane, remontowe oraz stolarskie wybór RS-DOM jest idealnym rozwiązaniem.
Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów w profesjonalny sposób zajmuje się nawet najdrobniejszymi szczegółami projektów, dbając o zadowolenie każdego klienta. Dlatego właśnie warto nam zaufać!

Realizujemy różnorodne projekty z zakresu usług budowlanych i wykończenia wnętrz. Niezależnie od tego, czy interesuje Państwa budowa domu od podstaw, czy modernizacja budynku, podejmiemy się zlecenia i zrealizujemy je sprawnie i fachowo.

Oprócz standardowego zestawu prac świadczymy też usługi stolarskie oraz usługi dekarskie, wykonując solidne pokrycia dachowe. Montujemy instalacje, elewacje i ogrodzenia. To tylko niektóre z prac, z którymi mamy do czynienia na co dzień. W każdą z nich wkładamy całe serce, wykonując wszystkie czynności z pełnym zaangażowaniem. Dla nas liczy się efekt!

Cechujemy się nie tylko profesjonalizmem, ale i innowacyjnością – jest to jedna z zalet, którymi wyróżniamy się na tle konkurencji. Zakładamy panele 3D, wykonujemy sufity podwieszane oraz napinane, stosujemy wylewki ze styrobetonu i perlitobetonu murujemy kamieniem polnym oraz wykańczamy ściany farbami dekoracyjnymi. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych!

Z pełną ofertą budowy domów oraz usług remonto-wykończeniowymi mogą Państwo zapoznać się na naszej stronie.

Współpracujemy z klientami z Lublina oraz okolicznych miejscowości (m.in. Świdnik, Lubartów). W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszej działalności prosimy o kontakt.

Jesteśmy otwarci na realizację indywidualnych projektów domów oraz nietypowych zleceń. Mogą Państwo liczyć na nasz zespół również w kwestii fachowych porad dotyczących doboru technologii i materiałów. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Wizytówka firmy RS-DOM Radosław Skarżycki jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii