shadow

Reklama

Reklamy graficzne wyświetlane są w najbardziej widocznych miejscach na głównej stronie portalu, więc masz pewność, że Twój baner zostanie zauważony przez klienta. Reklama pozwoli na szybkie odnalezienie Twojej oferty oraz danych kontaktowych, co da Ci realną przewagę nad konkurencją.

Przygotowaliśmy kilka lokalizacji w których możesz umieścić swoją reklamę. Każda z nich posiada inne parametry, których dokładny opis znajdziesz poniżej.

Przy zakupie reklamy na minimum 3 miesiące, otrzymasz projekt graficzny baneru GRATIS!

Zamówienia na pakiety pozycjonujące i reklamy graficzne można składać pod numerem telefonu 732 185 778, w zakładce Sklep oraz drogą mailową pod adresem kontakt@lubelskiefirmy.pl

Nie daj się wyprzedzić konkurencji i dołącz do nas już dziś!


Slider z logotypami


Twój logotyp, nazwa firmy oraz odnośnik do Twojego wpisu w portalu, zostanie umieszczony bezpośrednio pod mapą firm. W ten sposób klient będzie mógł odnaleźć Twój wpis bezpośrednio na stronie głównej portalu.

Jest to najtańsza opcja reklamy, która daje realne szanse na pozyskanie klientów.

Kup Teraz!
reklama

Blok reklam po prawej stronie


Jest to reklama graficzna w formie kwadratowych okienek pozwalająca zamieścić dużą ilość informacji o Twojej działalności. Położenie tego baneru bezpośrednio po prawej stronie listy firm jest łatwo dostępne dla użytkownika przeglądającego katalog firm lub korzystającego z wyszukiwarki.

Kup Teraz!
reklama

Blok reklam po lewej stronie


Jest to reklama graficzna w formie kwadratowych okienek pozwalająca zamieścić dużą ilość informacji o Twojej działalności. Położenie tego baneru bezpośrednio pod listą kategorii, sprawia że Twoja reklama jest widoczna nawet gdy użytkownik przegląda wpis innej firmy.

Kup Teraz!
reklama

Dolny banner


Szeroki banner w formie slidera, na którym reklamy graficzne kilku firm będą wyświetlane jedna po drugiej. Ze względu na swoje rozmiary, jest to bardzo atrakcyjne miejsce na reklamę.

Położenie w dolnej części strony, pod katalogiem firm, sprawia, że użytkownik zauważy Twój baner przy każdorazowym przełączeniu pozycji na liście firm.

Kup Teraz!
reklama