Przedsiębiorstwo Bednarskie PAWŁOWIANKA Zofia Rzepecka

shadow

Opis działalności

Beczki i antałki na trunki oraz inne nasze wyroby spełniają funkcje użytkowe. Aktualnie nasza firma oferuje bardzo bogaty asortyment wyrobów bednarskich. Wytwarzamy tradycyjne wyroby bednarskie – dębowe beczki, antałki, kufle, donice, cebrzyki, bukłaki myśliwskie, beczki do kiszenia i wiele innych wyrobów.

Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która korzysta z doświadczeń i umiejętności bednarskich, przekazywanych tradycyjnie z pokolenia na pokolenie od 1932 roku.

Ogromne doświadczenie oraz zaangażowanie naszych pracowników pozwalają nam sprostać wymaganiom naszych Klientów. Jesteśmy przekonani, że gwarancją sukcesu naszej firmy są zadowoleni Klienci.

Nasze wyroby dębowe charakteryzuje najwyższa jakość wykonania przy zastosowaniu naturalnych, tradycyjnych materiałów – przede wszystkim drewna dębowego.

Beczki i antałki na trunki oraz inne nasze wyroby spełniają funkcje użytkowe. Aktualnie nasza firma oferuje bardzo bogaty asortyment wyrobów bednarskich. Wytwarzamy tradycyjne wyroby bednarskie:

  • dębowe beczki,
  • antałki,
  • kufle,
  • donice,
  • cebrzyki,
  • bukłaki myśliwskie,
  • beczki do kiszenia,
  • i wiele innych wyrobów.

Pomysł na firmę zrodził się z pasji i chęci kontynuowania rodzinnych, wieloletnich tradycji bednarskich. Początki firmy Zofii Rzepeckiej nie były łatwe. – Na rynku stopniowo zaczęły pojawiać się tanie wyroby plastikowe, zastępując stare, drewniane i droższe beczki oraz wyroby bednarskie. Mimo niewielkiego zainteresowania wyrobami z drewna, nie zrezygnowaliśmy z bednarstwa. Byliśmy uparci, wierzyliśmy, że dobre czasy są przed nami – tak o początkach mówi Zofia Rzepecka. Zainteresowanie wyrobami z Rejowca Fabrycznego systematycznie wzrasta. Priorytetem w działalności marketingowej firmy jest udział w targach i wystawach w Polsce i zagranicą, m. in. Międzynarodowych Targach Poznańskich, jak również Bio Fach.

Od początku swojej działalności, Pawłowianka angażuje się w działalność charytatywną, ze szczególnym uwzględnieniem inicjatyw lokalnych. Firma włącza się do wielu akcji organizowanych na terenie gminy, udzielając zarówno wsparcia finansowego, jaki i rzeczowego. Rokrocznie firma włącza się również do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a także akcji organizowanych przez PCK.Przedsiębiorstwo Bednarskie Pawłowianka wspiera ponadto organizację wydarzeń kulturalnych, jak również rozwój młodych, sportowych talentów w różnych dyscyplinach.

Wizytówka firmy Przedsiębiorstwo Bednarskie PAWŁOWIANKA Zofia Rzepecka jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii