
PPHU DRE-WAL WALDEMAR PIETURA
Opis działalności
Nasza firma powstała w 2011 roku i prężnie działa oraz stale się rozwija do dnia dzisiejszego. Obróbką starego drewna zajmujemy się od 10 lat. Siedziba firmy mieści się w południowo-zachodniej części województwa lubelskiego. W naszej okolicy znajduje się „zagłębie” starego drewna, dzięki czemu nie trudno o pozyskanie oryginalnego materiału z charakterem. Pozyskujemy stare drewno aby nadać mu nowe życie, przy czym staramy zachować się jego oryginalność. Zajmujemy się wytwarzaniem półproduktów, które w dalszej kolejności przekazujemy firmom zajmującym się budownictwem czy też wytwarzaniem mebli.
Do obróbki drewna wykorzystujemy wiele maszyn, przy których pracują nasi wykwalifikowani pracownicy, którzy z pasją i zaangażowaniem dbają o najmniejsze szczegóły aby nasze wyroby były jak najlepszej jakości.
Zajmujemy się wytwarzaniem półproduktów, które w dalszej kolejności przekazujemy firmom zajmującym się budownictwem czy też wytwarzaniem mebli.
Kontakt
Tel.: +48 669 563 669
Strona internetowa: www.dre-wal.com
Adres: Dzwola 230 B, 23-304 Dzwola
Godziny otwarcia: 7.00 - 15.00