PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz

shadow

Opis działalności

Maszyny dla przemysłu papierniczego i chemicznego: tulejarki, przewijarki, banderolownice, usługi frezowania, skrawanie, cięcie laserem, oświetlenie.

Podstawowym przedmiotem działalności Przedsiębiorstwa są innowacyjne rozwiązania technologiczne. KRYSTIAN PPH posiada ponad 28 lat doświadczenia w budowie maszyn i urządzeń specjalnych i może poszczycić się ugruntowaną pozycją na rynku polskim jak i za granicą.

Firma w swojej ofercie posiada zaawansowane, przyjazne środowisku rozwiązania dla branż takich jak: przemysł papierniczy, chemiczny i oświetleniowy.

Aby wykorzystać w pełni potencjał wieloletniego doświadczenia, wiedzy i kreatywności zespołu przedsiębiorstwo stale rozszerza zakres swojej działalności, wychodząc poza ofertę podstawową. Produkuje, między innymi: rekuperatory, urządzenia dla oczyszczalni ścieków, maszyny dla przemysłu papierniczego, do przetwórstwa pianki poliuretanowej oraz inne urządzenia na zamówienie klienta.

W związku z dynamicznym rozwojem oraz podążaniem za ciągle zmieniającym się otoczeniem, firma rozbudowuje swój park maszynowy oraz inwestuje w wysoko wykwalifikowanych pracowników. Rozpoznawanie oczekiwań klientów oraz dążenie do zaspokojenia ich potrzeb jest najmocniejszą stroną przedsiębiorstwa.

Po wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu nowych technologii firma postanowiła wkroczyć na rynek opraw oświetleniowych wprowadzając innowacyjny, opatentowany, ekologiczny produkt do zastosowań przemysłowych o nazwie SlimLED. Charakteryzuje go małe zużycie energii, bardzo duża żywotność oraz wysoka jakość światła.

Misją przedsiębiorstwa jest „doskonałość w mechanice i tworzeniu technologii”, odzwierciedla ona w pełni profil działalności firmy.

Wizytówka firmy PPH KRYSTIAN Krystian Klementowicz jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii