PLOTERY24.PL – Maszyny, Serwis, Wsparcie

shadow

Opis działalności

Maszyny - Plotery Drukujące i Tnące - Skup Sprzedaż Serwis Wsparcie - Atramenty Części zamienne, Sklep internetowy.

Po co komu fachowcy z Plotery24.pl?
Jesteśmy po to by rozwiązywać problemy z Waszymi ploterami. Wiemy, że przestój to strata. Wiemy, że nie chcesz czekać na serwis 2 tygodnie. Twój ploter musi zacząć znowu drukować jak najszybciej! Dlatego wsiadamy w nasze auta i jedziemy do Was gdziekolwiek w Polsce – dzisiaj? jutro? pojutrze?

W czym tkwi przewaga serwisantów Plotery24.pl?
Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze… i czas (a czas to też pieniądz)

MOBILNOŚĆ I SZYBKOŚĆ
Dojeżdżamy na terenie całego kraju – w trybie pogotowia – szybko, bo tego potrzebujesz! Dzisiaj? Jutro? Pojutrze? Nie jesteśmy zbiurokratyzowaną korporacją, ale małym zespołem gotowym do szybkiego „gaszenia pożarów”.

CENA MA ZNACZENIE
Części importujemy sami dużo taniej, zapewniamy tani dojazd, mamy przystępne stawki za każdą roboczogodzinę – serwis plotera nie musi być aż taki drogi jak zwykle!

DOŚWIADCZENIE i WIEDZA
Posiadamy wieloletnie praktyczne doświadczenie w serwisowaniu ploterów, ale także w ich użytkowaniu – dzięki temu na problemy do rozwiązania patrzymy z perspektywy użytkownika! Pomagamy obniżyć koszty przy zachowaniu jakości druku i trwałości maszyn.

Sklep internetowy
www.maszyny-poligraficzne.pl

Wizytówka firmy PLOTERY24.PL – Maszyny, Serwis, Wsparcie jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii