Perspectiva Solutions Sp. z o.o.

shadow

Opis działalności

Produkcja kontraktowa urządzeń elektronicznych, wiązek kablowych.

Perspectiva Solutions to firma o ugruntowanej pozycji, działająca na rynku polskim i zagranicznym już od 2012 roku. W ciągu 5 lat działalności poza rozwojem swoich własnych usług i produktów, Perspectiva przyczyniła się również do postępu w wielu dziedzinach, m.in. w przemyśle zbrojeniowym, lotniczym, wydobywczym (górniczym), chemicznym, motoryzacyjnym i farmaceutycznym. Nasza firma stawia sobie za cel rozwój- zarówno swoich pracowników i przedsiębiorstwa, jak i szeroko pojęte wsparcie zespołów badawczo- rozwojowych (B&R). Główną osią działalności firmy Perspectiva Solutions jest produkcja kontraktowa urządzeń elektronicznych oraz produkcja wiązek kablowych. Bazując na wiedzy i umiejętnościach zdobytych zarówno w przedsiębiorstwach przemysłowych jak i laboratoriach naukowych, stworzyliśmy zespół posiadający szerokie kompetencje w zakresie produkcji elektroniki profesjonalnej i użytkowej. Dzięki temu możemy nie tylko działać wspomagająco (np. poprzez wsparcie projektów badawczo-rozwojowych czy tworzenie prototypów), ale również kreować i wdrażać własne rozwiązania realizując nawet najbardziej niestandardowe i ambitne zlecenia.

Realizujemy również zadania polegające na wytwarzaniu komponentów elektroniki profesjonalnej oraz produkcji urządzeń optoelektronicznych.

Perspectiva Solutions to firma zrzeszająca w swych szeregach wielu doświadczonych i kompetentnych specjalistów. Bazując na umiejętnościach i doświadczeniu naszego wysoko wykwalifikowanego zespołu korzystamy również ze wsparcia merytorycznego i operacyjnego partnerów, będących ekspertami w dziedzinie nauki i przemysłu. Dzięki wykorzystaniu międzynarodowej siatki kontaktów gwarantujemy oddanie klientowi produktu najwyższej jakości. Przy współpracy w działaniach prowadzonych nad projektami kierujemy się profesjonalizmem i skrupulatnością, które są głównymi cechami osób tworzących nasz międzynarodowy zespół ekspertów.

Produkcja oraz montaż wspomnianych wyżej urządzeń to nie jedyne obszary naszej aktywności. Parspectiva Solutions to firma zaczynająca swoją działalność jako start-up, dlatego posiadamy wiedzę i doświadczenie, którym możemy podzielić się z osobami tworzącymi nowe przedsiębiorstwo. Początki zwykle bywają trudne, dlatego postanowiliśmy podzielić się swoim doświadczeniem z zakresu tworzenia modelu biznesowego i wyboru optymalnych metod wytwarzania produktów. Zapewniamy bezpłatne wsparcie naszym przyszłym klientom w procesie tworzenia strategii rozwoju firmy, jak i pomoc w początkowej fazie projektu (B+R). Słowem wszystko, o czym należy pamiętać na początku drogi biznesowej.

Zdobyliśmy zaufanie naprawdę wielu przedsiębiorstw głównie dzięki dążeniu do osiągania najwyższej jakości we wszystkim, czym się zajmujemy. W naszej ofercie znaleźć można usługi i produkty odpowiadające na potrzeby klientów, w pełni dostosowane do wizji i planów ich zastosowania. Zapewniamy również indywidualne podejście do każdego projektu oraz profesjonalne wsparcie na każdym etapie tworzenia zaprojektowanych urządzeń.

Wizytówka firmy Perspectiva Solutions Sp. z o.o. jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii