Pan Materac

shadow

Opis działalności

Sieć salonów Pan Materac oferuje produkty znanych i cenionych producentów. W ofercie znajdują się m. in.: materace, stelaże, łóżka oraz meble.

Pan Materac to sieć salonów oferujących produkty znanych i cenionych producentów. W ofercie znajdują się m. in.: materace, stelaże, łóżka oraz meble.

Wiedząc, jak ważny jest zdrowy sen współpracujemy tylko ze znanymi i cenionymi na polskim rynku producentami.

Wybór odpowiedniego materaca nie jest łatwy, dlatego naszym Klientom oferujemy nie tylko produkty na miarę ich potrzeb, ale też doświadczoną, fachową poradę. Nasz zespół codziennie wspiera w wyborze najodpowiedniejszych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb produktów, które zapewnią zdrowy i wygodny sen.

NASZYM PRIORYTETEM JEST ZADOWOLENIE KLIENTÓW.
Nasz asortyment budujemy w odpowiedzi na potrzeby naszych Klientów. Dzięki temu możemy zaoferować bardzo duży wybór materacy oraz akcesoriów sypialnianych takich jak poduszki, nakładki, toppery, stelaże. Ponadto w sklepie stacjonarnym, oferujemy szeroki wybór łóżek i sypialni drewnianych, z płyty i tapicerowanych.

Drugi sklep:
ul. Fabryczna 2, 20-301 Lublin
tel.: (81) 307 08 78
godz. otw.: Pn-Pt: 10.00-19:00, Sob: 10:00-17:00, Ndz: 10:00-15:00

Wizytówka firmy Pan Materac jest wpisem darmowym. Możesz podnieść widoczność tego wpisu, usunąć reklamy, dodać mapę dojazdu oraz opinie klientów, wykupując jeden z Pakietów Pozycjonujących.

Maskotka - lubelskiefirmy.pl

Firmy z tej samej kategorii